fbpx

7 МІФІВ ПРО КАРКАСНІ БУДИНКИ — РОЗВІЮЄМО КОЖНИЙ

   За останні роки в Україні дуже збільшилося будівництво каркасних будинків – вони залучають власників відносно невисокою вартістю, сучасним зовнішнім виглядом та зручним плануванням. Однак у всіх, хто планує будівництво каркасного будинку, виникають ті самі питання, а разом з цим народжуються міфи — чи достатньо пожежобезпечний будинок, чи не стане він кублом для гризунів і наскільки ефективною буде його теплоізоляція? Навколо каркасних будинків існує безліч поширених помилок, що не відповідають дійсності. Давайте розберемо найпопулярніші з них.

 

Міф №1. Каркасні будинки схильні до появи вологи і грибка.

7 МИФОВ О КАРКАСНЫХ ДОМАХ — РАЗОБЛАЧАЕМ КАЖДЫЙ

Будинок це не підводний човен, жоден будинок не застрахований від появи вологи – бетонний, кам’яний або дерев’яний. Розглянемо кілька причин, які можуть сприяти появі грибка на стінах:

 • Вентиляція у приміщенні продумана неправильно;
 • відсутня гарна вентиляція повітря;
 • Погана якість системи опалення;
 • Протікання труб, кранів, радіаторів.

     Часто вологість виникає через неякісно виконану гідроізоляцію фундаменту. Важливо дотримуватись всіх необхідних норм при будівництві каркасного будинку і стежити за правильною установкою комунікацій. Якісні матеріали, що застосовуються при будівництві каркасних будинків, оброблені спеціальними засобами, що запобігають появі грибка та плісняви. Після цього поява в будинку грибка може виникнути лише якщо Ваш будинок побудований не якісно.

Міф №2. Каркасні будинки мають погану звукоізоляцію.

7 МИФОВ О КАРКАСНЫХ ДОМАХ — РАЗОБЛАЧАЕМ КАЖДЫЙ

Шуми як зовнішні так і внутрішні мають різне походження так само як і рішення щодо їх усунення. Вуличні високочастотні шуми, такі як сигнали автомобілів, лайка собак та розмови людей досить добре мінімізуються звичайними матеріалами для звукоізоляції. Однак низькочастотні шуми та вібрації, наприклад від трамваїв, залізничних колій чи аеропортів, вимагають серйозніших заходів щодо ізоляції звуку. При виборі матеріалів для будівництва слід враховувати звукоізоляційні властивості. Також шумо та звукоізоляція безпосередньо залежить від її правильного укладання дотриманням технологічних процесів.

Міф №3. Каркасні будинки неефективно зберігають тепло.

7 МИФОВ О КАРКАСНЫХ ДОМАХ — РАЗОБЛАЧАЕМ КАЖДЫЙ

Каркасний будинок на 70% складається з утеплювача і навіть при його товщині 150 мм він має високу теплоізоляцію, це дозволяє ефективно зберігати тепло та мінімізувати витрати на опалення. Порівняльний аналіз показує, що каркасні будинки значно перевершують бетонні або кам’яні будинки щодо теплоізоляції. Каркасний будинок багатошаровий і працює за принципом пухової куртки, навіть за мінусової температури на вулиці він добре утримує тепло через відсутність холодних містків. При цьому тепло в каркасному будинку залежить безпосередньо від проекту, будівельної бригади та якості теплоізоляційного матеріалу.

Міф №4. Каркасні будинки – будинки для гризунів

7 МИФОВ О КАРКАСНЫХ ДОМАХ — РАЗОБЛАЧАЕМ КАЖДЫЙ

Поява гризунів у каркасних будинках пов’язана з наявністю вразливих місць при будівництві – вони можуть проникати через не щільно закриті щілини, прогризти тонкі місця бетону та утеплювача. Ця проблема актуальна абсолютно для всіх будинків. Для їх появи у Вашому будинку достатньо створити їм умови і вони неодмінно з’являться.

Ми встановлюємо при будівництві будинку металеву сітку в основі будинку з осередком не більше 1 см, якщо бетон вони можуть прогризти, то метал їм не по зубах.

У кожному приватному будинку можна використовувати сучасні ультразвукові відлякувачі.

Розміщення отрут під цоколем на місці.

Профілактику такого роду можна і потрібно проводити під час будівництва та після його завершення. Гризуни в зимовий період шукають теплі місця для укриття і саме в ці місця доступ для них має бути обмежений фізично.

Міф №5. Каркасний будинок не є екологічно безпечним.

7 МИФОВ О КАРКАСНЫХ ДОМАХ — РАЗОБЛАЧАЕМ КАЖДЫЙ

Коли йдеться про каркасні будинки – він не має права на існування. Матеріали, що використовуються при будівництві каркасних будинків, є екологічно чистими:

Натуральний брус, що використовується для каркасу – матеріал, який створила природа;

Біозахист деревини проводиться з використанням антигрибкових та вогнетривких засобів, створених з натуральних компонентів;

Фальш брус та вагонка, що використовуються для зовнішньої обшивки, повністю відповідають екологічним стандартам;

Утеплювачі, такі як базальтова або целюлозна вата, мають довговічність і проходять всі необхідні тести на безпеку;

Власники каркасних будинків часто вибирають внутрішню обробку з дерева, тому каркасні будинки є екологічно чистішими.

Міф №6. Каркасний будинок не є привабливою спорудою.

7 МИФОВ О КАРКАСНЫХ ДОМАХ — РАЗОБЛАЧАЕМ КАЖДЫЙ

Каркасні будинки дозволяють втілювати будь-які фантазії дизайнера, саме тому існує безліч стилів і каркасних технологій.

 • Хай тек
 • Фахверк
 • Гауберк
 • Оформлення блок-хаусом;

Завдяки легкості конструкції можна створювати великі, просторі приміщення, використовувати панорамні вікна, при цьому не втративши міцність будинку. Існує безліч тестів каркасних будинків на витривалість до землетрусів та ураганів, результати тестів можуть здивувати найзатятішого скептика.

Міф №7. Усі каркасні будинки дешеві

7 МИФОВ О КАРКАСНЫХ ДОМАХ — РАЗОБЛАЧАЕМ КАЖДЫЙ

Каркасні будинки дійсно трохи дешевші ніж будинки з бетону або цегли, але їх ціна може бути і вищою, все залежить від проекту та особистих потреб замовника. Можна замовити індивідуальний проект з урахуванням різних доповнень та особливостей, це надає будинку оригінального вигляду, але часто збільшує вартість каркасного будинку. Каркасні будинки дійсно доступні за ціною, але в них можна відтворити будь-яку ідею, тому все залежить від рішень замовника.

Як результат – люди люблять створювати міфи, і завжди знайдуться ті у кого телефон краще, автомобіль чи будинок. Каркасні будинки мають свої позитивні особливості та недоліки як і будь-які інші будинки, але якщо Ви вирішили побудувати будинок, не варто економити на його проектуванні, будівельній бригаді та якості матеріалів однозначно.

 

Замовити консультацію


  Передзвонити вам?


   Дякую!

   Ваше повідомлення успішно відправлено!