fbpx

Ціна каркасного будинку у 2024 році

Ціна каркасного будинку у 2024 році  Коли ми викладаємо пост в соцмережах, або ж рекламне оголошення з цікавими пропозиціями, найпоширенішими коментарями є наступні: “яка ціна каркасного будинку?”, “яка ціна?”, “вартість?” і тому подібні. Іноді навіть здається, що нас атакують боти, але у 80% випадків все ж таки людей реально турбують дані питання.

   Тож скільки коштує побудувати каркасний будинок у 2024 році? Якщо компанія котрій Ви задали питання назвала Вам точну вартість будинку, можна до неї більше не звертатись, 1001% будинок буде коштувати зовсім іншу вартість і будемо розбиратись чому. Це як запитати “скільки коштує автомобіль знаючи тільки його розміри і кількість пасажирів в салоні”

 

Ціна каркасного будинку у 2024 році складається з: 

Геологія земельної ділянки.

   Це перша складова без якої не варто навіть починати будівництво. Після проведення геології будівельної ділянки, ми маємо конкретні дані для підбору типу фундаменту котрий буде міцно тримати будинок і з плином часу не призведе до появу тріщин та інших пошкоджень 

   Питання до Вас, ціна каркасного будинку змінюється від геології ділянки?

Геодезія земельної ділянки

   Геодезія ділянки потрібна для розуміння того, які є перепади висот, та які підготовчі земляні роботи потрібно виконати. Якщо ми маємо зводити будинок на ділянці з різким перепадом висот (гориста місцевість), геодезисти мають надати точні дані для чіткої та достовірної роботи відділу проектування.

   Питання до Вас, як можна знати ціну геодезії ділянки не знаючи навіть її розміри?

Проєктна документація для будівництва.

   Коли перші 2 етапи виконані, можемо переходити до створення проекту. Архітектори з проєктантами створять проєкт будинку за Вашими вимогами включаючи в свої розрахунки всі необхідні дані, а дизайнери створюють 3д моделювання Вашої майбутньої оселі, щоб можна було внести зміни до початку будівництва. З цими даними вже можна звернутися до відділу закупівель і мати точну ціну вартості матеріалів на момент розрахунків, а як правильно економити при закупівлі Ви дізнаєтесь в кінці статті.

Питання до Вас, як можна знати ціну проєктної документації ділянки не маючи даних попередніх пунктів? Тут звісно можна прив’язатись до квадратури будинку, але ж ми за точність, вірно?

Теплий контур, та внутрішнє оздоблення.

   Припустимо, що наша бригада виконала земельні роботи, фундаментні роботи, збудували каркас будинку, будинок вже має дах, виконано зовнішнє оздоблення. Як тільки бригада виконає утеплення стін, утеплення даху, утеплення підлоги, гідро та пароізоляцію, в деяких випадках шумоізоляцію – у нас буде готовий теплий контур, але до того потрібно розвести комунікації, електрику вивести траси для кондиціонерів та інше. Вже після цього ми переходимо до внутрішнього, чистового оздоблення яке в народі ще називають “ремонт”.

   Питання до Вас, як можна знати ціну теплого контуру та оздоблення не знаючи яка буде товщина, скільки буде розеток, який тип опалення Ви оберете для себе, дерев’яна вагонка, декоративна штукатурка, шпалери чи ще щось… Таких запитань ціла купа, не знаючи відповіді, на які компанія може назвати ціну тільки в двох варіантах:

 

  1. Компанія будує будинок на відомій ділянці за типовим проєктом. Доречі у нас є масштабний проєкт Norway Village, що складається з 20 ділянок на яких ми збудуємо будинки по вже розробленому плану, якщо Вам цікава ця пропозиція, більше деталей читайте нижче.
  2. Компанія хоче посадити Вас на гачок привабливою ціною, а реальну ціну Ви дізнаєтесь тоді, коли буде пізно відмовитись, тому що вже почато будівництво. Це не наш варіант, ми підписуємо договір з усіма цифрами кошторису, тому після його підписання ціну може бути змінено лише у випадку, якщо за Вашим бажанням потрібно внести зміни у проєкт.

Логістика при будівництві будинку.

   Від фізичного розташування ділянки теж залежить вартість будинку. Доставка обладнання, логістика бригади, проживання бригади і таке інше. Всі цифри потрібно прораховувати задля уникнення непорозумінь при розрахунках вартості.

Висновок по темі ціна каркасного будинку 2024

   Ця стаття написана в дуже стиснутому вигляді і в ній опущено сотні дрібних моментів, тож задати собі питання. Чи реально назвати ціну будинку і нікого не обманути? 

   Звісно за довгі роки роботи ми маємо середні ціни відштовхуючись від проєктів які ми виконали, і даними цифрами ми залюбки ділимось, але якщо Ви хочете знати точну Вартість будівництва каркасного будинку в 2024 році – звертайтесь до відділу продажу нашого офісу за телефоном +380 96 603 81 00, завітайте до нашого шоуруму за адресою Україна, Київ 02132, вул.Садова, 49а, ділянка 1а. метро “Славутич” для детальної консультації та на наше будівництво і разом ми втілимо в життя Вашу мрію.

   А тепер як і було обіцяно: Як економити на будівництві не втрачаючи якості.

   Зима – сезон спаду будівництва, весна – сезон подорожчання будматеріалів через відновлення будівельної активності. Тож взимку можна проводити закупівлю матеріалів котрі будуть основою для Вашої оселі. Наприклад ProstoHouse кожного року пропонує своїм клієнтам договір, за яким вони вносять 30% від Вартості будинку. Ми в свою чергу закуповуємо деревину, проводим її обробку та зберігаємо на своєму складі. В результаті Ви економите до 20%, та сплачуєте за будівництво своєї оселі частково

   Якщо Вас цікавить проєкт Norway Village про який ми згадували трохи вище, переходьте за посиланням https://norwayvillage.kiev.ua/ та будьте одним з перших клієнтів. Перші 2 будинки ми збудуємо за ціною 850$ за м2 вже з земельною ділянкою! Починаючи з 3-го будинку вартість складатиме туж саму ціну, але земенльна ділянка буде оплачуватись окремо.

   Ну і завершуючи цей лонгрід скажемо – ціна каркасного будинку у 2024 році складатиме в середньому 750$ за м2. Це середній показник від замовлень які ми виконуємо і на нього можна орієнтуватись. Побудувати можна і за 500 і за 1000, тільки Вам вирішувати “на автомобілі якого виробника і класу Ви хочете їздити”.

 

Замовити консультацію


    Передзвонити вам?


      Дякую!

      Ваше повідомлення успішно відправлено!