fbpx

У чому ще переваги будинку ProstoHOUSE?

Каркасно-панельні будинки мають цілу низку переваг:

Висока швидкість. Зведення теплого контуру будинку (стін та покрівлі) займає від 1 тижня.
Всесезонність. Технологія дозволяє будувати цілий рік, у будь-яку погоду.
Гарантія якості. Панелі поставляються з фабрики, на ділянці провадиться тільки складання.
В’їзд одразу після завершення робіт. Завдяки відсутності усадкових процесів стін, в’їжджати в будинок можна відразу після закінчення робіт.
Висока енергоефективність. Ми використовуємо панелі, які виготовлені за фінською технологією та забезпечують чудове збереження тепла при мінімумі витрат на опалення.
Свобода у виборі оздоблення. Грамотний вибір матеріалів обшивки плит дозволяє приступати до внутрішньої та зовнішньої обробки без додаткової обробки поверхонь.
Свобода у виборі проєкту. Технологія дозволяє будувати будинки складних форм з декоративними елементами. А висока опорна здатність опорних стін забезпечує стабільність конструкції при висоті будинку до 3 поверхів.
А ще такі будинки можна легко перебудувати, добудувати, скоригувати планування. Це особливо зручно для великих сімей: діти виросли, з’явилися онуки, хтось живе постійно, хтось приїжджає лише на літо. У каркасно-панельному будинку ви зможете легко змінити планування, прилаштувати кімнату або веранду у відповідність до нових потреб.
Ми орієнтуємось на все різноманіття запитів наших клієнтів та розробляємо проєкти на будь-який смак.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Замовити консультацію


    Передзвонити вам?


      Дякую!

      Ваше повідомлення успішно відправлено!