fbpx

Утеплення підлоги в каркасному будинку

Існує думка, що утеплити достатньо лише зовнішню частину будівлі і в будинку буде тепло. Так, це допоможе краще зберігати тепло в приміщенні, але ще один з важливих моментів при утепленні – зробити гарну ізоляцію підлоги. Адже саме через підлогу у будинку йде до 15% тепла надвір. Утепливши його, ви зможете знизити тепловтрати.

Якісно утепливши підлогу, ви зможете отримати:

 1. Збереження тепла до 15%, а в деяких випадках до 40%;
 2. Ізоляція приміщення від вологи;
 3. Поліпшення мікроклімату в будинку;
 4. Поліпшення теплоізоляції приміщення;
 5. Об’єднати утеплення з підігрівом підлоги різних типів;
 6. Додатковий захист будинку від гризунів та комах.

При використанні не утепленої підлоги, власник будинку втрачає тепло, а отримує дискомфорт, адже підлога холодна. Якщо ж зробити підігрів підлоги без утеплення, то частина тепла йтиме на вулицю. Після утеплення ви зможете відчути значну різницю у тому, що у вас буде. Адже вам буде комфортно за будь-якої погоди.

Утеплення підлоги висококваліфікованими фахівцями

Компанія «Просто Хаус» пропонує вам утеплити підлогу, як у будинку, що будується, так і вже в готовому. Наші фахівці зроблять найкраще утеплення підлоги у будь-якому приміщенні. У нас ви зможете отримати доступні ціни на будь-які роботи. У процесі будівництва чи утеплення використовується лише якісний матеріал. Будівництво каркасно-панельних будинків відбувається завжди вчасно. Ми знаємо, як краще захистити ваш будинок від вологи та холоду.

Утеплення каркасного будинку екструдованим пінополістиролом

Цей матеріал користується популярністю як в Україні, так і в Європі. Він зручний тим, що досить дешевий та легкий. Складається він із невеликих гранул, які наповнені повітрям. Завдяки цьому готовий утеплювач має низку переваг:

 1. Матеріал недорогий у ціні;
 2. Його використовують для утеплення різних приміщень – квартир, гаражів, будинків, прибудов або технічних приміщень;
 3. У нього низький рівень теплопровідності. Пінополістирол товщиною в 10 см можна порівняти з 2-х метровою стіною або 40 см дошки;
 4. Служить такий матеріал 40-50 років. Завдяки своїм якостям він не втрачає своїх властивостей через 10 років використання, навіть якщо їм утеплили підлогу;
 5. Цей матеріал вважається екологічним та чистим;
 6. Не токсичний;
 7. Низький рівень гігроскопічності;
 8. Невелика вага. Це дозволяє його легко перевозити, а після утеплення в будинку додасться небагато ваги;
 9. Хороші показники звукоізоляції;
 10. Стійкий до хімічних впливів.

Бо матеріал довго тримає свою форму і не втрачає свої властивості, то ви цілий рік відчуватимете комфорт від того, що ви утеплили пінополістиролом собі приміщення.

Варіанти для утеплення різних типів підлоги

Наша компанія Просто-Хаус пропонує будівництво каркасно-панельних будинків, а також їх утеплення. Залежно від того, яка у вас вже є підлога, ми зможемо запропонувати різні варіанти утеплення.

 1. Утеплення дерев’яної підлоги. Товщина утеплювача може змінюватись в залежності від місцевості проживання та від того, що знизу. Головне – це одразу вирівняти поверхню. Перед утепленням виробляється гідроізоляція підлоги за допомогою поліетиленової плівки. Також монтується решетування з лаг для рівномірного розподілу навантаження. Після цього встановлюється металевий каркас, на якому збиратиметься дерев’яна підлога.
 2. Утеплення бетонної підлоги без підвалу. Спочатку демонтується старе покриття, після цього монтажним клеєм закриваються всі щілини. Коли робиться гідроізоляція, то потрібно не забувати про те, що має бути нахльост на стіни 10-15 см. Після цього укладається армована сітка, зверху пінополістирол, а на нього заливають стяжку.
 3. Утеплення бетонної підлоги над підвалом. Це може бути важливим для першого поверху приватного будинку, так і квартири. Адже часто на першому поверсі досить холодна підлога. Всі процеси такі самі, як і в попередньому варіанті, тільки товщина утеплювача підбирається індивідуально.
 4. Утеплення підлоги на грунті. Іноді і так утеплюють підлогу, але тут є багато ризиків. Тому важливо прорахувати наскільки високо знаходяться ґрунтові води та правильно зробити гідроізоляцію. Іноді роблять утеплення ґрунту. Для цього утрамбовують гравій або щебінь завтовшки 10 см., потім викладають такий же шар піску, а вже на нього поліетиленову плівку для гідроізоляції. Головне, щоб вона була внахлест. Вже зверху можна утеплювати пінополістеролом.

Утеплення підлоги в каркасному будинку

Основні процеси схожі між собою при утепленні в різних будинках, але є деякі свої особливості. Для утеплення підлоги в каркасному будинку необхідно:

 1. Зробити гідроізоляцію підлоги;
 2. Покласти плити та зафіксувати їх за допомогою монтажного клею;
 3. Обробити всі стики між плитами;
 4. Покласти монтажну сітку на утеплювач, щоб розподілити навантаження;
 5. Залити стяжку товщиною до 6 см.

Тільки правильне утеплення підлоги дасть потрібний ефект у будь-якому приміщенні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Замовити консультацію


  Передзвонити вам?


   Дякую!

   Ваше повідомлення успішно відправлено!