fbpx

Утеплення будинків – економія чи витрачання грошей?

Утеплити будинок можна будь-якої миті. Багато хто це робить тоді, коли він уже збудований, а є й ті, хто робить це у момент будівництва. У будь-якому випадку, від якості того, як це буде зроблено, залежить багато чого.

Для чого потрібно утеплення будинків?

 1. Після утеплення стін покращується мікроклімат приміщення, забираються всі містки холоду, стіни не так промерзають, у приміщенні немає конденсату, а також не з’являються холодні плями.
 2. Бо утеплення добре захищає фасад від промерзання, а надалі від появи грибка, плісняви та конденсату, то збільшується термін служби приміщення.
 3. Якщо утеплювач якісний і його правильно уклали, то ви будете економити на опаленні та на кондиціонуванні. Адже влітку у приміщенні довше зберігатиметься прохолода, а взимку тепло.
 4. Завдяки тому, що з’являється ще один захисний шар на стінах, покращується рівень шумоізоляції. Таким чином, вдома стає ще тихіше та затишніше.
 5. Захист зовнішньої частини будинку від різних погодних умов. Адже від перепадів температур, дощу, снігу та палючого сонця зовнішня частина стіни починає швидше руйнуватися. Якщо ж зверху на ній буде утеплювач, тоді стіна буде ще краще захищена, а значить, будівля прослужить набагато довше.
 6. Зробивши правильно теплоізоляцію, вже в перший рік зими ви зможете почати економити до 50% на опаленні. Причина в тому, що тепло не так швидко виходитиме, тому опалюватимете набагато менше.
 7. Утеплювач буває різні. Використовуючи декоративні оздоблювальні матеріали, можна покращити зовнішній вигляд будівлі.

Переваги утеплення будинків від ProstoHouse

Ми займаємося не тільки утепленням, але і будівництвом каркасних будинків під ключ або в базовій комплектації. Досвід роботи у спеціалістів понад 13 років. Будівництво каркасних будинківДля того щоб отримати найкращий варіант утеплення, спочатку будуть проводитися всі виміри та підрахунки, щоб знати скільки матеріалів потрібно для роботи. У процесі будуть використовуватися лише натуральні матеріали, які є безпечними для здоров’я та мають високі технічні показники.

Який матеріал краще використовувати як утеплювач?

Зазвичай вибирають пінопласт, так як він досить дешевий і простий у використанні. Але за своїми технічними характеристиками це вже застарілий варіант. Також пінопласт має значно вищий рівень загоряння, ніж інші матеріали. Тому – це не найкращий варіант. Наша компанія як утеплювач використовує пінополістирол.

За своїми технічними характеристиками – це найкращий варіант серед утеплювачів. Він пропонує:

 1. надійну та максимальну теплоізоляцію;
 2. Має високі звукоізоляційні характеристики;
 3. Не вбирає в себе вологу;
 4. Має найвищі показники по негорючості серед інших утеплювачів.

Чи потрібно додатково утеплювати каркасні будинки?

Технологія складання вже має на увазі те, що все буде добре утеплено. Каркасні будинки мають високі показники збереження мікроклімату в приміщенні, а також швидке відновлення температури, яка вам потрібна. Якщо ж утеплити приміщення додатково, то забираються всі містки холоду, краще зберігатиметься взимку тепло, а влітку прохолода, довше тримається потрібна температура.

Щоб отримати максимальний ефект, утеплити потрібно все. Пінополістиролом утеплюють підлогу, стіни, дах і навіть фундамент. Тоді будинок буде максимально захищений. Власник отримує ефект термоса, який зберігає необхідну температуру довше. Щоб у приміщенні завжди було свіже повітря, для цього встановлюється вентиляція, яка постійно подає кисень.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Замовити консультацію


  Передзвонити вам?


   Дякую!

   Ваше повідомлення успішно відправлено!