fbpx

Будівництво каркасних міні-готелей

Наша столиця завжди приваблива для туристів. Але ж і не дарма, бо там є десь погуляти, а приїхавши сюди на один день, ми просто фізично не встигнемо все обійти. Багато хто приїжджає на кілька днів і їм потрібно десь ночувати. Тому вкласти гроші у будівництво міні-готелю – це вигідне рішення. Головне – це правильно вибрати місце для нової споруди та матеріал, з якого будуватимуть.

Каркасні міні-готелі під ключ

Якщо ви ще не чули про таку технологію будівництва, можете зустрітися з нашим менеджером в офісі, і він докладно все розповість. Зараз же ми хочемо розповісти про те, що ви зможете отримати, вибравши саме такий тип будівництва.

 1. Проводячи аналіз ціни будівництво, можна сказати, що залежить від матеріалу. Каркасні готелі будуть набагато дешевше, ніж якщо ви будуватимете його з цегли або інших матеріалів. Тому таке будівництво приваблює інвесторів. Якщо ви хочете дізнатися, скільки буде коштувати побудувати готель на 100 номерів, ви можете звернутися до нашого менеджера, і він вам скаже точну суму;
 2. Для будівництва ми використовуємо лише сертифіковані в Європі матеріали. Таким чином, ви можете бути впевнені в тому, що незалежно від того, наскільки великий ви хочете отримати готель і скільки там буде поверхів, виконаний він буде найкращим чином. Завдяки цьому у конструкції збільшується термін служби;
 3. Такі споруди екологічні та безпечні для здоров’я. Сьогодні на це звертають увагу, як замовники, так і постояльці готелів.Саме тому ми використовуємо лише безпечні матеріали;
 4. Заощаджувати ви будете не тільки під час будівництва, а й при використанні цього міні-готелю. Адже завдяки своїй технології будівництва такі готелі швидко обігріваються. Тому витрачати на опалення ви набагато менше і зможете на цьому заощадити під час опалювального сезону;
 5. Швидке будівництво міні-готелю дозволить вже за кілька місяців почати «повертати» свої вкладення. Якщо ж використовувати класичні матеріали, будівництво може затягтися на роки.

Пропозиція від ProstoHouse

Розібравшись із загальними привілеями каркасного будівництва, ми хочемо запропонувати кілька привілеїв від нашої компанії.

 1. Ми чесно виставляємо ціни на будь-яке будівництво. Це може бути приватний будинок або будівництво комерційних об’єктів різного типу, від міні готелів до великих комплексів. Завжди оцінюємо будівництво та пропонуємо вигідні ціни.
 2. Є великий вибір типових проектів та можливість замовити розробку індивідуального проекту під ваші побажання.
 3. Професійні консультанти допоможуть із вирішенням різних питань. Вони підкажуть, де краще купити землю, який готель можна побудувати, в який бік розташувати більшість вікон, як спроектувати номери готелю та багато іншого. Вони допоможуть вибрати оздоблювальні матеріали, якщо це буде потрібно.
 4. Завжди виконуємо усі роботи у строки.
 5. Ви можете подивитися готові готелі та готелі на сайті, щоб розуміти, що ви зможете отримати.

Ми готові запропонувати вам вигідні умови, щоб вже за кілька місяців ваші гроші почали приносити вам перший прибуток.Це вигідно, практично та надійно.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Замовити консультацію


  Передзвонити вам?


   Дякую!

   Ваше повідомлення успішно відправлено!