fbpx

Будівництво каркасного будинку

Вибираючи будинок для постійного проживання важливо приділити увагу всім нюансам. Ми хочемо знайти такий будинок, до якого захочеться повертатися щодня і там буде комфортно. Найкращий варіант, щоб отримати такий будинок – це побудувати його.

Каркасне будівництво допоможе вам отримати саме те, що ви хочете, максимально швидко і якісно. Такі будинки мають низку переваг, можливостей та привілеїв. Але оскільки технологія будівництва в нашій країні відносно молода, то у багатьох виникає низка питань, на які хочеться отримати відповіді.

Який фундамент потрібний для каркасного будинку?

Підстава – це завжди важливе питання, яке потрібно вирішити ще до того, як почнуться будь-які роботи. Адже від того, наскільки якісний фундамент, залежатиме і як стоятиме будинок. При виборі фундаменту важливо враховувати:

 1. Тип ґрунту;
 2. Рівень ґрунтових вод;
 3. Кількість поверхів у будинку.

Якщо будувати будинок на скелястій місцевості, то тут фундамент особливо не потрібен, тому що основа максимально міцна, надійна і захищає приміщення від ґрунтових вод. Якщо ж поверхня глиняста, то вона легко розмивається водою і швидко витріщається. Тому важливо правильно вибрати фундамент, щоб при змінах у ґрунті будинок завжди залишався на місці.

Перед тим, як почати будь-які роботи, наші фахівці вивчають місцевість і потім підкажуть, який тип фундаменту краще вибрати для цього ґрунту. Це може бути стрічковий, стовпчастий, пальовий або плитний фундамент. Кожен з цих варіантів відмінно підходить для конкретної місцевості, хоча враховуючи те, що будинок будується з легких матеріалів, то при рівній поверхні можна використовувати будь-який тип фундаменту. Таким чином, можна заощадити на цьому і не переплачувати за те, що не буде потрібно.

Наскільки теплі каркасні будинки?

За своїми параметрами ці будинки мають відмінні показники. Стіна збирається з кількох захисних шарів, що дозволяє максимально відокремити внутрішню частину приміщення від вулиці. Основа будинку збирається зі стійок. Між ними встановлюється утеплювач. Із зовнішнього боку кріпиться вітрозахисна мембрана, яка зверху закривається зовнішньою обшивкою. З внутрішньої сторони встановлюється контробрешітка, а між балками додається ще один утеплювач. Після цього кріпиться пароізоляція та гіпсокартон.

Таким чином, у цих будинках повністю забираються всі містки холоду. Також він максимально ізолюється від зовнішніх погодних умов та дозволяє створювати свій мікроклімат, який буде комфортним для проживання сім’ї.

Чи буде такий будинок «дихати»?

Це ще одне важливе питання, про яке переживають багато хто. Адже якщо буде настільки хороша ізоляція, то в будинок не надходитиме достатня кількість кисню. Це питання теж продумане до дрібниць. Для того, щоб у будинку був повноцінний обмін повітря, там встановлюється вентиляція. Найкращий варіант – це встановлювати рекуператорну вентиляцію. Вона дозволяє робити обмін повітря без тепловтрат.

Який захист будинку?

Будівництво каркасного будинку дає багато привілеїв. Всі матеріали обробляються спеціальними протигорючими засобами, тому температура плавлення волокон зростає до 1000 0С . Завдяки спеціальній обробці такі будинки зберігають свою форму до 50 років. Також матеріал не вбирає вологу. Це захищає приміщення від появи грибка та плісняви.

Каркасні будинки мають гарне звукопоглинання. Завдяки своїм якостям приміщення знижує рівень шуму у 5 разів. Таким чином, ви зможете відчути комфорт навіть у тому випадку, якщо ваш будинок буде недалеко від дороги. Хороша ізоляція не лише знижує шум, а й створює комфортний мікроклімат усередині приміщення. Влітку у будинку не спекотно, а взимку не холодно. Ви регулюєте температуру в приміщенні, щоб вона була максимально приємною для вас.

Екологічні властивості будинку досить високі. Він не виділяє шкідливих здоров’ю людини речовин. Адже всі матеріали є натуральними. Тому використовуючи цей будинок, ви зможете насолоджуватися відпочинком у будь-яку пору року.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Замовити консультацію


  Передзвонити вам?


   Дякую!

   Ваше повідомлення успішно відправлено!