fbpx

Скільки коштує звести каркасний будинок?

Інтерес до каркасних будинків зростає з кожним роком. Адже це логічно, тому що тільки каркасні будинки можуть запропонувати отримати житло максимально швидко. Якщо звичайний будинок будуватимуть кілька місяців, а іноді й кілька років, то каркасний будинок може бути готовим протягом одного або двох місяців. Також для каркасного будинку не такий важливий ландшафт, адже будову можна підлаштувати під будь-які рельєфи. І останнє, що приваблює багатьох – це чудовий зовнішній вигляд. Особливо цікаво будинок виглядає, коли його обшивають пластиком. І здається, що це досить дешево, але в результаті це добре виглядає.

Плюсів цієї технології більше, ніж ми вже перерахували. Всім зрозуміло, що це чудова пропозиція, але питання, яке задають собі всі бажаючі будувати будинок, – скільки це буде коштувати? Адже якщо вкладатися в таку споруду, чи є сенс економити чи ні? Саме з цими питаннями ми зараз і розбиратимемося.

Скільки коштує побудувати будинок під ключ?

Відразу важливо помітити, що багато хто хоче побудувати будинок самі. І 80% таких споруд – це саме каркасні будинки. Адже й не дивно, адже ці будинки досить міцні, добре захищають від гучних звуків, досить теплі та стійкі. Якщо ж дивитися на ціни по вкладенням, то така споруда набагато дешевше, ніж будівництво будинку таких же розмірів і форм з цегли.

Щоб подивитися ціну, потрібно враховувати багато факторів, тому що немає певної ціни для будь-якого будинку. Якщо ваш будинок знаходиться в Києві або області, то це одна ціна, а якщо далі – зовсім інша. Також важливо зважати на місцевість, можливість під’їзду до об’єкту, віддаленість від міста тощо. Усі ці нюанси здаються незначними, але саме вони впливають на ціну.

Ще один важливий момент – це оздоблення будинку. Можна вибрати мінімальний варіант, а можна брати максимальний. Хоча тут немає межі вдосконалення, і ви можете збільшувати ціну різними побажаннями. Наприклад, ви можете вибрати дешеві розетки, а може захочете встановити дизайнерські. І кожен такий момент підніматиме чи опускатиме ціну. Тому тут важливо дивитися на те, скільки ви готові витратити на будівництво свого будинку. Якщо ви хочете заощадити, то це можна зробити, оскільки є багато цікавих досить дешевих пропозицій, які також будуть практичними та надійними.

У нас є два варіанти будинків, які ви можете замовити, залежно від комплектації:

  1. Базова комплектація;
  2. «Під ключ».

Перший варіант – це будівництво будинку і підготовка його до чистової обробки. Вартість квадратного метра буде – 700 $. Це майже готовий будинок. Після його здавання вам потрібно буде зробити ремонт. Комусь подобається такий варіант, тому що тоді можна зробити самим ремонт і трохи заощадити. Якщо ж ви не хочете займатися всіма цими процесами, то краще одразу скористатися другою пропозицією і після здачі вдома заїхати туди жити. У цьому випадку вартість буде від $850 за кв.м.

Який проект вдома краще вибрати?

Якщо у вас є готовий план майбутнього будинку, то ви можете відразу приблизно порахувати, скільки коштуватиме ваш будинок за цим планом з різними комплектаціями. Але це буде загальна сума і вона може змінюватись в залежності від того, що ви ще захочете додати до будинку або забрати звідти. Тому тут кожен має сам вирішити, що він хоче отримати і який бюджет на житло він готовий виділити.

Замовляючи каркасні будинки в Києві та області, ви отримуєте низку переваг. Це досить прості, компактні, універсальні та відносно недорогі будинки. Завдяки своїй технології каркасні будинки добре зберігають тепло. Побудувати його можна за короткий час і одразу ж заїхати туди жити, бо будинок не дає усадки.

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Замовити консультацію


    Передзвонити вам?


      Дякую!

      Ваше повідомлення успішно відправлено!