fbpx

Переваги утеплення фасадів каркасного будинку

Утеплення будинків і квартир – це затребувана послуга, тому що всі хочуть економити на опаленні. Також висока вологість провокує появу плісняви та грибка, містків холоду та інших проблем, які з’являються у не утепленому будинку. Щоб прибрати їх, потрібно правильно утеплити фасад будинку і тоді багато проблем зникнуть самі. Наші фахівці зможу зробити цю роботу швидко та якісно.

Багато хто думає, що утеплення будинку нічого особливо не дає, але це не так. Адже крім того, що в приміщенні краще зберігатиметься мікроклімат, то ще й термін служби будинку збільшиться на 35 років. Це приємний показник, тому що тоді можна буде довго жити в каркасному будинку, і він зберігатиме свій первісний зовнішній вигляд.

Якщо ви хочете замовити каркасний будинок під ключ або ж вибрати базову комплектацію, то ми запропонуємо вам найкращі варіанти. Ми займаємося будівництвом будинків та їх утепленням з 2008 року, що говорить про наш великий досвід у цій справі та великі можливості.

Переваги утеплення будинків з нашою компанією.

Ми пропонуємо максимально вигідні ціни на будь-які види робіт, у тому числі і на утеплення будинків. Разом з цим ви отримуєте якісне виконання всіх робіт. Оскільки працюють досвідчені фахівці, то вони зможуть зробити роботу якнайкраще. Також ми робимо все вчасно. Це важливо, тому що не завжди є час чекати. Тому всі роботи будуть завершені вчасно, і ви зможете отримати готовий будинок вчасно.

Що дає теплоізоляція будинку?

Якщо всі роботи зроблені правильно, то замовник отримує ряд позитивних факторів:

 1. Зниження витрат. Взимку потрібно буде менше опалювати приміщення, а влітку менше остуджувати його. Враховуючи те, що ціни на комунальні платежі постійно зростають, економія на опаленні в 50% – це вигідне вкладення до сімейного бюджету.
 2. Організація постійного мікроклімату в приміщенні. Температура підніметься на 2-3 градуси, що вже добре в зимовий час, тому що топити потрібно буде трохи менше. Тепло не втрачатиметься через різні містки холоду.
 3. Додаткова звукоізоляція. Шум долинає з вулиці і це заважає відпочити і розслабитися. Якщо ж буде зроблено теплоізоляцію, то це знизить рівень шуму в приміщенні, який може лунати з вулиці.
 4. Хороший захист фасаду збільшить його термін служби на 25-35 років. Це хороший показник, тому що ви зможете заощадити свої гроші та не ремонтувати так часто фасад чи стіни в будинку, як в інших варіантах. Адже обшивка добре захищає приміщення від зовнішніх кліматичних змін, а також впливає і на те, чи буде в будинку цвіль і грибок.
 5. Поліпшиться зовнішній вигляд приміщення. Це теж не маловажний фактор, адже набагато приємніше повертатися до будинку, який нам самим подобається.

Який матеріал краще використовувати для утеплення стін?

Варіантів є багато. Хтось вважає за краще економити, тому відразу вибирає дешевий утеплювач. У такому разі не варто чекати, що буде великий результат. Щоб отримати видимі зміни, краще вибирати сучасні утеплювачі Sweerondale, Техноблок чи Роклайт. Щільність матеріалу 45 кг/м3 . А щоб не було містків холоду, вони закриваються пінополістиролом у «шаховому порядку».

Основні переваги пінополістиролу

 1. Надійність та міцність матеріалів. Часто пінополістирол порівнюють з пінопластом, але за своїми технічними характеристиками він перевершує пінопласт;
 2. Довгий термін служби. Цей матеріал може прослужити до 50 років;
 3. Низький рівень займання. Його обробляють спеціальними речовинами, які сприяють самозагасанню під час займання;
 4. Більш стійкий. Він краще захищений від гниття і краще витримує механічні пошкодження;
 5. Захищений від води. Матеріалу не потрібна додаткова гідроізоляція.

Для утеплення приміщень ми завжди використовуємо тільки якісні та надійні матеріали, які мають кращі характеристики.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Замовити консультацію


  Передзвонити вам?


   Дякую!

   Ваше повідомлення успішно відправлено!