fbpx

Правда і міфи про будівництво каркасних будинків

Ми не звикли довіряти тому, чого не знаємо. Це нормальне явище, особливо коли це стосується покупки чи спорудження будинку. Адже там нам доведеться жити довгий час, тому ми не хочемо купити чи збудувати щось погане. Якщо вже робити, то одразу гарне. Коли ж говоримо про каркасні будинки, то у багатьох ця технологія викликає сумніви, оскільки вони будуються швидко. Багато хто задає питання, як можна швидко побудувати щось хороше та якісне? Деякі навіть мають аргументи з цього приводу, але багато хто з них заснований на міфах, які не мають підтвердження насправді. Тому ми розберемо основні побоювання та побачимо, що є міф, а що реальність.

Виникли такі переживання у більшості людей не просто так. Коли Канадська технологія будівництва будинків почала набирати популярності в Україні, часто будівництвом займалися фірми-одноденки. Їм не така важлива була якість, та й вони самі не завжди розуміли, як це правильно робити. Тому під час будівництва порушувалися всі технології та норми, після чого будинок не давав потрібного ефекту. Коли потрібно було змусити когось виправляти це, такі фірми просто зникали, а на їхньому місці з’являлися інші.

Через таке будівництво у людей з’явилася недовіра до технології. Але якщо дивитися на Канаду, де ця технологія є дуже популярною, то там такого бути не може. Все тому, що будівництво каркасних будинків підтримує держава. Будувати їх можуть лише сертифіковані бригади, а всі процеси перевіряються, і тільки після цього виконавець може здати об’єкт замовнику. А в нас ситуація трохи інакше, тому багато користувачів не вірять у те, що такі будинки можуть бути хорошими.

Основні міфи про каркасні будинки

Багато хто сумнівається в довговічності даної технології. Так, у дерева та базальтового утеплювача є процес природного старіння, але при правильному укладанні пароізоляції та вітрозахисної мембрани термін цих матеріалів можна збільшити до 80 років. Також дерево має бути правильно та добре висушене. Якщо будуть дотримані ці технології, матеріал прослужить довго.

Ще один міф – це те, що утеплювача буде недостатньо для наших морозів. Але якщо подивитися на клімат Канади, то там він суворіший, ніж в Україні, при цьому вдома користуються великою популярністю. Головне – це правильно розрахувати товщину утеплювача, і тоді все буде добре. У нашому випадку підійде товщина 140-150 мм. Цього достатньо для того, щоб стримувати тепло, швидко прогрівати та остуджувати приміщення, а також підтримувати необхідну температуру в будинку з мінімальними витратами енергоресурсів.

Оскільки основа каркаса – це дерево, то багатьох це бентежить. Більшість переймаються тим, що тут недостатній рівень пожежної безпеки. Але це теж не правильна інформація, тому що всі колоди проходять таку ж підготовку, як і для будинків, що повністю збираються з дерева. Вся деревина обробляється захисними засобами від пожежі та захистом від шкідників.

Багато хто переживає про якість утеплювача. У нашому випадку використовується базальтове утеплення, яке не горить, а також не ушкоджується шкідниками. Крім цього цей матеріал є гарною шумоізоляцією для дому.

Таким чином основні думки є лише міфами, які з’явилися через недостатність інформації або через роботу несумлінних фірм. Вибираючи будівництво каркасних будинків під ключ у Києві , ви зможете отримати відмінну будову, в якій можна відразу ж жити. Ми всі процеси робимо відповідно до встановлених норм, тому в результаті у вас буде якісний будинок, який прослужить досить довго.

На що звернути увагу при будівництві каркасного будинку?

Міфів існує досить багато, але при цьому кожен замовник повинен розуміти, на які процеси потрібно звернути особливу увагу.

 1. Деревина повинна бути сухою і висушеною за спеціальною технологією. Дошки сирими не повинні бути;
 2. Якісне кріплення всіх вузлів;
 3. Правильне встановлення паро- та гідроізоляції;

Якщо всі процеси будуть виконані правильно і з дотриманням потрібних стандартів, то тоді будинок прослужить довго. Якщо ж буде порушено технологію або неправильно зроблено гідроізоляцію, то всередину потрапить вода і тоді термін служби конструкції може значно знизитися.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Замовити консультацію


  Передзвонити вам?


   Дякую!

   Ваше повідомлення успішно відправлено!