fbpx

Квартира або будинок барнхаус у Києві: поради експерта ProstoHOUSE!

Кожна сім’я думає про своє житло. Ми починаємо придивлятися і прицінюватися, щоб зрозуміти, що найкраще підійде. Спершу ми дивимося житло в новобудовах. Це добрий варіант, тому що там багато позитивних якостей. Квартири нові, чисті та свіжі. Але коли справа доходить до цін, то ми розуміємо, що потрібно дивитися житло десь у спальних районах Києва, та й будинок має бути не найновішим. Хоча навіть за таких умов ціна на квартиру буде близько $25 тис. Найімовірніше, що умови в такій квартирі теж будуть не найкращими.

Так, можна зібрати грошей, зробити капітальний ремонт квартири, а потім домовитися з сусідами, щоб зробити ремонт у під’їзді, а також зробити термомодерацію будинку. Але завжди знайдеться той, хто не захоче чи зможе цього зробити. У цьому випадку доведеться платити за нього або шукати інші варіанти, як це можна все зробити. Але чи варте воно того?

Альтернатива є завжди. За ті ж гроші ви можете збудувати собі будинок за площею в 2 рази більше, ніж квартира. При цьому тут ви зможете реалізувати все, що ви бажаєте і не потрібно питати дозвіл у сусідів. Ви самі собі господар і робите все як вам подобається.

Економічний каркасний будинок за Канадською технологією

Вибираючи місце для проживання, багато жителів Європи та США віддадуть перевагу собі заміському будинку, ніж квартирі. Навіть якщо квартира буде елітною, але свій простий будиночок за містом – це найкращий варіант. Адже в тій частині планети більше уваги надають не тільки прихильності, а й екологічності. Люди заходу впевнені, що краще жити в екологічно чистому невеликому будинку, ніж у дорогих апартаментах, але у загазованому місті.

Ще одна цікава особливість тих людей в тому, що вони простіше ставляться до нерухомості. Вони не звикли до того, що якщо ти заїхав до цієї хати, то це до кінця твоїх днів. Вони спокійно змінюють місце проживання з будь-якої причини. Іноді запропонували найкраще місце на роботі та підняли зарплату, іноді перевели працювати в інше місто, а іноді просто набридли зовнішній вигляд району і хочеться чогось іншого. Звичайно, іноді це вимушений захід, такий як збільшення сім’ї.

Все це вони можуть робити з тієї причини, що у них великою популярністю користуються швидкобудуюємі будівлі, і зараз я говорю про каркасні будинки. Вони збираються буквально за кілька місяців, тому будь-хто в будь-який момент може спокійно переїхати і побудувати собі те, що йому потрібно. Ця технологія набирає все більшої популярності і в нашій країні під ім’ям «канадські каркасні будинки». Так, сама технологія прийшла з Канади. Колись цей варіант будівництва будинків став там дуже популярним, оскільки був великий потік мігрантів і треба було їх розселяти. Ця технологія дозволила швидко будувати будинки та розселяти людей.

Особливості каркасного будинку

Плюс цієї технології в тому, що стіну захищає спеціальна мембрана. Вона не пропускає вітер та вологу в будинок. З вуличного боку поверх мембрани прикручують ОСП плиту, а зсередини – гіпсокартон. Так як стіни тонкі та легкі, то і фундамент не потрібно вибирати потужний. При цьому така оселя спокійно прослужить вам 80-100 років. Він надійний, практичний та теплий.

Такі будинки мають високі показники енергоефективності. Будинки швидко і легко прогріваються, оскільки стіни мають низьку інерційність. За кілька годин у будинку можна підняти температуру до потрібного рівня. Тому гріти доведеться не так багато. Це важливо у країнах з холодним кліматом, оскільки завдяки цьому ціна на опалення знижується.

Також до цього всього можна додати сучасні технології і отримати відмінний будинок. Наприклад, ви можете встановити якісну вентиляцію з рециркуляцією повітря, яка оновлюватиме повітря в приміщенні, але при цьому не змінюватиме температуру. Усі комунікації ховаються у стіни і нічого не видно.

Додатково будинок можна утеплити зовні, чим ще підвищите його енергоефективність. Також це покращить звукоізоляцію та мікроклімат у приміщенні.

Таким чином, вибираючи собі барнхаус Київ, ви отримуєте масу переваг. І головне, що ви живете самі, робите так, як хочете і ніхто вам нічого не скаже. Сусіди зверху не затоплять, ніхто не заважатиме вночі з музикою за стіною або з постійним ремонтом цілодобово.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Замовити консультацію


    Передзвонити вам?


      Дякую!

      Ваше повідомлення успішно відправлено!