fbpx

Каркасний будинок для зимового проживання під ключ

Деякі вважають, що каркасні будинки можна використовувати лише влітку. Але якщо вивчити це питання, ви можете помітити, що це не зовсім так. Адже за правильної реалізації цієї технології, ви зможете жити там у будь-яку пору року. Головне – це дотримуватися технології під час будівництва і робити все так, як потрібно. 

Багато хто думає, що в Україні жити в таких будинках буде холодно, але це стереотип, який прийшов від тих, хто будував будинки не за технологією. Адже вивчаючи цю технологію можна побачити, що ці будинки часто називають «фінськими» або «канадськими». Це тому, що в тих країнах їх часто обирають для постійного проживання. Якщо ж вивчити клімат тих країн, то можна побачити, що вони значно холодніші за нашу, але при цьому технологія каркасного будівництва користується великою популярністю.

Переваги каркасного будинку для проживання цілого року

Переваг є багато. Серед них можна виділити такі:

 1. Короткі терміни будівництва будинків;
 2. Нижчі ціни, порівняно з більшістю інших матеріалів;
 3. Через малу вагу будинку використовується полегшений фундамент, а це економія у витратах;
 4. Немає «мокрих» етапів під час будівництва.Це дозволяє будувати будь-якої пори року;
 5. Все дерево обробляється протипожежними засобами, тому має високий рівень негорючості;
 6. Матеріали мають високий рівень теплозахисту;
 7. Утеплення в кілька шарів дозволяє створити свій мікроклімат у приміщенні та економити на опаленні;
 8. Каркасные дома практичные в различных типах климата;
 9. Технологія будівництва розширює можливості для здійснення будь-яких архітектурних рішень;
 10. Можна підібрати максимально вигідну та зручну систему опалення: твердопаливний або газовий котел, електрообігрівачі, звичайна піч або теплова гармата.

Утеплення перекриттів та даху

Щоб будинок добре «тримав» тепло, його потрібно правильно утеплити. Перше, що потрібно зробити – це правильно підібрати матеріал, а друге – це правильно його закріпити, дотримуючись усіх технологічних процесів. Для цього важливо, щоб не було жодних щілин між утеплювачем та каркасом, щоб його не стискали сильно, але і він не лежав вільно. Додатково можна покласти ще один шар утеплювача, тільки перпендикулярно першому. Таким чином, ми прибираємо всі містки холоду та отримуємо гарну ізоляцію приміщення. Ще один важливий момент – використання вітрозахисної плівки, яка не пропускатиме холодний вітер у приміщення.

Якщо говорити за утеплювач, то для стін використовують пінополістирол. Він має ряд переваг у порівнянні з іншими утеплювачами:

 1. Він забезпечує максимальну та практичну теплоізоляцію приміщення;
 2. Відмінно звукоізолює приміщення;
 3. Вологозахищений;
 4. Негорючий.

Якщо ж говорити за дах, то тут добрий варіант – це базальтова вата. Нею можна утеплити перекриття, а також самий дах. Таким чином, у вас буде будинок повністю захищений від холоду. Це потрібно зробити навіть у тому випадку, якщо горище не опалюватиметься. Адже тоді ви створюєте буферну зону, яка значно зменшить тепловтрати приміщення.

Прогрівання будинку

Такий будинок швидко прогрівається, але й водночас швидше холоне, ніж кам’яний чи цегляний. Прогріти його до комфортної температури можна за кілька годин. Тут багато залежить від площі самої будівлі. Тому ви можете не гріти його тоді, коли ви кудись поїхали. Підрахувавши, було доведено, що такий будинок дешевший в обігріві порівняно з іншими варіантами.

Вентиляція, вікна та двері в будинку

Часто на цих елементах починають економити, тому що не бачать усієї цінності. Але при низьких або високих температурах можна відчути, як вікна чи двері починають пропускати холод та тепло. Щоб такого не було, найкраще вибирати потрійні склопакети та утеплені двері. Так вони не пропускатимуть холод взимку та спеку влітку. 

ТОскільки будинок максимально ізольований, то всередині нього створюється мікроклімат. Там може накопичуватися волога, якій не буде куди подітися. Щоб такого не було, тут важлива якісна вентиляція. Найкраще – це використовувати припливно-витяжну вентиляцію. Вона робитиме обмін повітря, виводити вологу, подаватиме кисень і підтримуватиме потрібну температуру в будинку.

Тому можна сказати, що каркасний будинок – це теплий будинок для зимового проживання. Якщо дотримуватися всіх технологій, не економити на матеріалах і відразу все зробити якісно, ​​то ви зможете помітити практичність того, що ви вибрали

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Замовити консультацію


  Передзвонити вам?


   Дякую!

   Ваше повідомлення успішно відправлено!