fbpx

Який будинок тепліший: каркасний або з бруса?

Перед початком будівництва багато хто задається питанням, а який же варіант матеріал буде кращим? Багато хто хоче збудувати будинок з натуральних матеріалів, тому розглядають дерев’яні приміщення. Іноді ми можемо побачити будинки з бруса, але, що ж буде тепліше: будинок з бруса чи каркасник? Для того, щоб прийняти правильне рішення, потрібно порівняти обидва варіанти за такими критеріями:

 1. Відмінності як між двома варіантами;
 2. Простота збирання;
 3. Вартість матеріалів.

Також одним з важливих критеріїв є те, наскільки будинок теплий. Адже від цього залежатиме витрата на опалення, вибір опалювального обладнання та комфорт для мешканців.

Теплоізоляція будинків із бруса

Основними плюсами даного матеріалу будуть:

 1. Екологічність матеріалу, адже він на 100% натуральний;
 2. Довговічність будинку. Він буде міцним і при правильній обробці дерева, будинок прослужить довгий час.

Теплоізоляція будинку залежить від того, який саме брус використовуватиметься. Він буває:

 1. Неструганий. Зазвичай, це прямокутні або квадратні колоди, які вважаються економічними у використанні. Такий матеріал потребує обробки як зовні, так і всередині приміщення.;
 2. Профільований. Він хороший тим, що відмінно затримує тепло і має низький рівень усадки;
 3. Клеєний. Цей варіант вважається найкращим, тому що виготовляється за рахунок склеювання кількох ламелей під пресом. Він володіє високим рівнем тепло та звукоізоляцією. Також він практично не дає усадки.

Теплоізоляція каркасного будинку

Каркасні будинки більш герметичні, ніж будь-які інші. Вони відрізняються тим, що швидко і просто зводяться. Після того, як зібрали каркас, всередину закладається утеплювач, а зверху він обшивається пароізоляційною та вітрозахисною мембраною. Наступний етап – все обшивається плитами, після чого можна приступати до оздоблення.  

Щоб отримати відмінний результат, під час будівництва потрібно дотримуватися всіх технологічних процесів. Такий будинок не продуватиметься, тому й втрати тепла будуть мінімальними. Будинок із товщиною стін до 20 см замінить класичний варіант стіни на 50 см.

Якщо ж говорити про утеплювач, то він буває різних видів. Тут використовують як синтетичний матеріал, так і натуральний. Найчастіше вибирають мінвату, пінопласт або пінополістирол.  

Щоб визначитися, який із варіантів будинку буде дешевшим, потрібно враховувати всі моменти будівництва. У будинках із бруса потрібно враховувати лише ціну на деревину. У каркасних будинках слід враховувати ціну на:

 1. Деревина;
 2. Оздоблювальні матеріали;
 3. Фасадні матеріали;
 4. Гідроізоляція;
 5. Теплоізоляція. 

Вибираючи будівництво будинків барнхаус у Києві, ви отримуєте відмінний варіант будинку, який буде максимально практичним у використанні. Також такий будинок допоможе вам у майбутньому заощаджувати на комунальних платежах. Адже завдяки гарній ізоляції, будинок швидко нагрівається, не потребує великих витрат в опаленні, навіть за великих морозів. З правильним розташуванням будинку, співвідношенням сторін світла, підбору опалювальних елементів та якісною вентиляцією, ви отримаєте будинок, який при невеликих витратах добре прогріватиметься.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Замовити консультацію


  Передзвонити вам?


   Дякую!

   Ваше повідомлення успішно відправлено!