fbpx

Як вибрати проект каркасного будинку?

Вибираючи проект каркасного будинку, потрібно все продумати наперед. Якщо він вже готовий, але вам щось не підходить, варто його доопрацювати на початковому етапі, щоб отримати максимально практичний варіант, який буде відповідати всім потребам. Для цього потрібно подумати про те, як все буде розміщено в будинку і як це буде комфортно.

Одна з основних переваг каркасного будинку в тому, що з його допомогою можна реалізувати різні ідеї. У нашій компанії є різноманітні готові пропозиції для будівництва приміщень будь-яких розмірів. Технологія каркасної будови використовується для будівництва побутових приміщень, будинків, котеджів, торгових приміщень та будь-яких інших будівель. Всі ці типові проекти включають готові рішення для забезпечення потреб користувачів.

Проекти відрізняються між собою додатковими можливостями, які там надаються. Вони готуються до різних за кількісним складом сімей, різним рівнем комфорту, додатковими потребами мешканців тощо. Також кількість варіантів збільшується за рахунок великого вибору матеріалів для обробки зовнішньої та внутрішньої частини приміщення.

Доробка типових проектів

Важливо розуміти, що всі типові проекти проходять процес доопрацювання. Адже кожен власник хоче щось внести чи переробити під себе. Тому після вивчення проекту туди вносяться зміни і таким чином типовий проект стає індивідуальним.

Розробка проекту – це складний процес, тому що потрібно подумати про багато моментів і все врахувати. Доопрацювання готового проекту – це теж не легко, адже треба все порахувати. Тому на його виконання виділяється 10 робочих днів, у які фахівці прораховують усі зміни, вносять їх на проект, складають список робіт та список необхідних матеріалів.

Тому якщо ви хочете щось змінити під себе, то важливо обговорити все на цьому етапі. Ви повинні обговорити та зафіксувати розміщення будинку, його напрямок, враховуючи рельєф та інші особливості ділянки. Також важливо обговорити всі, навіть незначні побажання, оскільки іноді для їх реалізації потрібно буде доопрацьовувати проект. На початковому етапі це зробити набагато простіше, ніж після того, як розпочнеться будівництво.

Коли ми говоримо про всі нюанси, то тут є повністю все. Важливо відразу вибрати матеріал даху, розміщення вікон, дверей, яка буде товщина утеплювача, які будуть використовуватися опалювальні системи, де буде розміщений котел для обігріву будинку, чи будуть кондиціонери і де вони встановлюватимуться, які розетки ви використовуватимете і багато інших моментів.

Після того, як проект узгоджений, тоді починається будівництво. В середньому воно триває до 90 робочих днів. Ми надаємо проекти будинків під ключ. Це вигідна пропозиція, оскільки фахівці все розробляють, а вам потрібно лише розповісти про свої побажання, а потім перевірити, як вони реалізовані.

Варіанти проектів

Ми готуємо проекти під два типи комплектацій. Ви можете замовити базову комплектацію, яка включає фундамент, будівництво будинку, перегородки, чорнове оздоблення підлоги, кроквяну систему, перекриття покрівлі, вікна, утеплення цоколя, пароізоляцію, розведення електрики, водопостачання, каналізацію, установку опалювальних систем, вентиляцію та внутрішнє чорнове оздоблення .

Якщо ж ви замовляєте проекти під ключ, то вам встановлять вашу сантехніку, вимикачі, розетки, до вікон поставлять підвіконня, зроблять стелі, фінішне оздоблення стін, фінішну обробку підлоги. Тобто, обравши цей варіант комплектації, після закінчення всіх робіт до будинку можна заїжджати жити. Він буде повністю готовим для цього.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Замовити консультацію


    Передзвонити вам?


      Дякую!

      Ваше повідомлення успішно відправлено!