fbpx

Як розмістити каркасний будинок на ділянці.

Коли ми купуємо ділянку під забудову, то завжди доводиться думати, де краще поставити будинок. Хтось хоче поставити його в центрі ділянки, щоб розділити його на дві половини та зробити передній та задній двір. Комусь такий варіант не подобається, тому вони починають будувати в дальньому кутку, щоб попереду було багато простору або навпаки, щоб воно було ззаду.

Начебто добре, тому що будинок стоїть у зручному місці для власників ділянки. Але в якийсь момент у вас можуть з’явитися сусіди, які теж захочуть будуватись, а перед цим вони запросять геодезиста, щоб той подивився і сказав, де краще це зробити. Іноді після досліджень фахівець каже, що ваш готовий будинок встановлений неправильно, тож із цим потрібно щось робити. У такому разі одні домовляються із сусідами, а комусь доводиться рухати будинок чи частину прибирати. Щоб такого не було, краще відразу все прорахувати та правильно виставити приміщення.

Поради щодо правильного розташування приміщення.

 1. За законодавством будинок повинен розташовуватися по відношенню до проїжджої частини, вулиці, площі або магістралі не ближче, ніж за 5 метрів.
 2. Для забезпечення пожежної безпеки між будинками має бути відстань від 6 до 15 м. Тут все залежить від рівня пожежної стійкості приміщення та матеріалів, що використовуються в будівництві.
 3. Також для майбутнього ремонту фасаду потрібно завжди залишати 1-1,5 метра від паркану, щоб можна було проводити будь-які роботи.
 4. Додаткові господарські приміщення теж важливо правильно розмістити. До них такі ж вимоги щодо розміщення, як і до будинку. Вони можуть бути окремими або як прилад до будинку, головне — це щоб дотримувалися загальних правил розміщення будівель.
 5. При підготовці проекту будівель потрібно відзначити там паркан і гараж. Якщо ж ви хочете, щоб гаражні ворота виходили на спільну вулицю, їх потрібно розмістити так, щоб вони не виходили за лінію ваших кордонів.
 6. Якщо хочете встановити неканалізовану вбиральню, то вона повинна розміщуватися з північного боку ділянки. Сама ж вигрібна яма має бути правильно ізольована.

При будівництві будь-яких будівель на ділянці потрібно дотримуватися цих правил. Якщо ж щось не враховувати, то потім, перевіряючий орган влади може виписати припис, за яким потрібно буде зрушити будівництво, переробити його або повністю прибрати. Щоб не вирішувати ці питання, коли все буде побудовано, краще відразу враховувати всі нюанси і зробити це правильно. Побудувати каркасний будинок у Києві не складно, якщо ви будете звертатися до наших фахівців. Вони зроблять план території з урахуванням усіх цих правил.

Поради щодо правильного розміщення рослинних посадок.

Важливо не тільки те, де буде знаходитись будівля або технічне приміщення, але й те, де ви садитимете дерева. Адже і їх можуть попросити пересадити або забрати повністю. Тому є кілька правил, яких потрібно дотримуватись, щоб усе було за законом.

 1. Дерева повинні бути посаджені не ближче, ніж:
  1. На 5 метрів від приміщення;
  2. На 3 м. від сусідньої ділянки;
  3. На 1.5-2 м. від підземних комунікацій;
  4. 4 м. від освітлювальних опор та щогл.
 2. Кусти можна садити біля кордону ділянки, але не ближче, ніж на 1 м., а від будинку на 1.5 м.< /li>

Це тільки загальні правила розміщення будівель і висадки дерев з чагарниками. Дотримуючись їх, ви вже зможете розмістити все найкраще. Але є багато інших доповнень, які важливо враховувати. Ви їх можете самі вивчити або звернутися за допомогою до наших фахівців, а ті вже підкажуть, де і що краще розмістити. Тоді точно не буде проблем, адже всі елементи правильно розташовані на ділянці.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Замовити консультацію


  Передзвонити вам?


   Дякую!

   Ваше повідомлення успішно відправлено!