fbpx

Будинок Барнхаус від ProstoHouse

Будинки в стилі барнхаус стають все більш популярними. Зараз важко сказати, коли їх почали будувати. Але сьогодні цей стиль багатьом подобається своєю практичністю та простотою стилю. Саме слово barn з англійської означає комора, склад чи сарай. Сьогодні такі приміщення зробили максимально сучасними.

У цьому стилі об’єдналися три основні течії:

 1. Мінімалізм. Він виявляється у чітких кутах, простій обробці та використанні якісних натуральних матеріалів;
 2. Лофт. Його можна побачити у функціональності приміщення, і навіть використанні відкритого простору;
 3. Біо-тек. Він орієнтований на максимальну відповідність приміщення природному середовищу.

Поєднавши всі ці напрями, ми отримуємо сучасний Barnhouse, який привертає увагу як молодих, так і людей похилого віку. Він відмінно підходить для тих, хто цінує тишу, далеко від суєтного міського життя. 

Архітектори виділяють два напрями барнхауса:

 1. Європейський. У Європі віддають перевагу одноповерховим будинкам, з гострим двосхилим дахом;
 2. Американський. Цей напрямок відрізняється тим, що будинки роблять з дахом на 4 скати, на 2 поверхи, а фасад приміщення фарбують у червоний колір.

Але також у будь-якому з напрямків барнхауса є спільні риси:

 1. Великі тераси для відпочинку;
 2. Гаражі роблять під навісом.

Особливості сучасних будинків у стилі барнхаус

Найчастіше до таких будинків прибудовують сауни, лазні чи веранду. Також це може бути гараж або будинок з мансардою. Усередині будинок можна оформити за допомогою меблів у ретро-стилі. Вона чудово вписуватиметься у загальний стиль. Для побудови такого будинку використовується брус. До особливостей можна віднести:

 • Форма побудови у вигляді прямокутника. Зазвичай там каркасна основа;
 • За допомогою високих стель приміщення виглядають світлішими та просторішими;
 • Двері великі з однією або двома стулками;
 • До будинку прилягає велика тераса із дерева;
 • Покрівля зроблена з одного або двох скатів, без звисів;
 • куратне оздоблення приміщення.

Всередині будинок зручний для використання. Воно візуально поділяється на різні частини за допомогою сходів, меблів, зміною рівня підлоги та іншими візуальними прийомами. І хоча тут максимально проста форма, все ж таки приміщення має все необхідне для комфортного проживання.

Де замовити будівництво будинку у стилі барнхаус?

В Америці та Європі цей стиль користується великою популярністю. У нашій країні його можна зустріти не часто. Та й багато хто скептично ставиться до нього, коли тільки чують про те, що це пішло від комори. Але коли людина бачить фото готової будівлі, то її думка одразу змінюється. 

Побачивши просту конструкцію, багато хто хоче заощадити на будівництві, виконавши всі роботи самим. У більшості випадків такий варіант не спрацює, адже як і за будь-якого іншого будівництва, при зведенні каркасних будинків потрібно дотримуватися технології. Також є багато інших нюансів, які знають наші фахівці та які не описані у книжках. Вони зможуть побудувати будинок будь-якої складності з огляду на всі моменти.

Тому, замовляючи барнхаус Київ, ви можете подивитися запропоновані приклади на сайті, вибрати найкращий будинок і через якийсь час отримати саме те, що ви хочете. Ціна будівлі змінюватиметься залежно від того, де ви будуєте, яка площа приміщення, скільки поверхів, які додаткові послуги замовляєте, яку комплектацію вибрали.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Замовити консультацію


  Передзвонити вам?


   Дякую!

   Ваше повідомлення успішно відправлено!