fbpx

Бути дилером «Prosto House™» — вигідно та престижно!

Будьте разом з нами, будьте нашим дилером, впевніться в простих правилах та прозорій співпраці з Prosto House™.

 

 

Як ми працюємо:

👉 Ви будівельна компанія, бригадир зі своєю будівельною бригадою чи звичайний підприємець і зацікавлені у створенні власного бізнесу?!Домокомплект Барн Хаус

👉 Додайте до Вашого бізнесу наш продукт, отримуйте комісію та нових клієнтів!

👉 Ми зарекомендували себе на ринку каркасних будинків, ми зробили цікавий продукт, бери і дій.

👉 Ми пропонуємо три наведені нижче моделі співпраці, кожна з яких може бути для вас чудовою можливістю для стабільного заробітку:

Стати офіційним дилером «Prosto House™»

   Отримувати від 5% до 10% від роздрібної вартості нашої продукції. Наприклад: ви продаєте типовий домокомплект будиночка площею 42 м2 за ціною 10000$. Ваш дилерський заробіток складе –  5% від загальної вартості домокомплекту, або 500$.

 

 

Організувуйте авторизовану точку продажу домокомплектів «Prosto House»

   Потрібно придбати та встановити на спеціалізованому майданчику наш домокомплект як виставковий будинок. У такому випадку ви отримаєте дилерську знижку 10% на виставковий домокомплект та на усі продані вами після цього домокомплекти.

Наприклад: Ви купуєте виставковий зразок домокомплекту будиночка площею 42 м2 за дилерською ціною –  9000$

Ви продаєте замовнику типовий домокомплект будиночка площею 42 м2 за ціною 10000$.

Ваш дилерський заробіток складе –  10% від загальної вартості домокомплекту, або 1000$, а після продажу вами 3 аналогічних домокомплектів та виконання іх монтажу, ваша інвестиція у 9000$  повністю окупиться. 

Встановлення дилером виставкового будиночка у своєму регіоні у багато разів підвищує продажі та дозволяє дилерам ефективно просувати додаткові послуги  (виконання внутрішнього оздоблення, монтаж інженерних комунікацій, послуги ландшафтного дизайну та інші супутні послуги).

 

 

   Виконуйте монтаж будинків.

Домокомплект А-фреймДля цього потрібно здійснювати пошук клієнтів, підписувати з ним договори на постачання домокомплектів, виконання іх монтажу, та отримувати крім 5% як дилер, ще й близько 25-30% за монтаж домокомплекту, а також близько 30-40% від загальної кошторисної вартості робіт з внутрішнього оздоблення будинку (проведення внутрішніх та зовнішніх інженерних мереж, монтаж додаткового обладнання, ландшафтних робіт тощо)

 

 

Легкі правила простої гри.

Ось так це може виглядати в грошовому еквіваленті: ви продаєте Домокомплект 42 м2 за ціною 10000 $.

Рекомендована вартість монтажу домокомплекту складає 20-25% від його вартості, тобто 2500 $, додатково ви отримаєте дилерську винагороду –  500 $.

Таким чином, ваш заробіток від продажу та монтажу домокомплекту складе 2500+500=3000$

Припустимо, кошторисна вартість матеріалів та робіт по виконанню внутрішнього оздоблення спорудженого на базі домокомплекту будинку складе також 10000$. Середньоринкова складова вартості робіт у будівництві  під «під ключ» становить – 40-50% від загальної кошторисної вартості збудованого об’єкту.

Таким чином, ваш заробіток від продажу домокомплекту, його монтажу, а також виконання чистових оздоблювальних робіт в зібраному вами будинку складе             2500+500+5000 = 8000$

Стати нашим офіційним дилером можна вже сьогодні, а завтра разом з нами ви вже зможете стабільно заробляти!

Ставши офіційним дилером «Prosto House™» у вашому регіоні, ви отримуєте:

 

 • спеціальні фінансові умови для придбання нашої продукції
 • архітектурно-проектну підтримку
 • юридичну та бухгалтерську консультацію
 • своєчасне відвантаження товару з виробництва
 • допомога в організації доставки товару
 • розміщення інформації про вас на сайті та у соцмережах компанії
 • рекламні матеріали для роботи з клієнтами 
 • рекламна та маркетингова підтримка на території дилера
 • зростання впізнаваності вашого особистого бренду як офіційного партнера одного з лідерів ринку –  ТОВ «БК «Просто Хаус»
 •  

Зв’яжіться з нами для більш детальної інформації не зволікаючи! Станьте першим офіційним дилером «Prosto House™» у Вашому регіоні!

Замовити консультацію


  Передзвонити вам?


   Дякую!

   Ваше повідомлення успішно відправлено!