fbpx

Скільки коштує побудувати каркасний будинок під ключ у Києві

Коли говорять про ціни на каркасні будинки, всі порівнюють їх з будинками з інших матеріалів і показують різницю в ціні. Це правильне порівняння, але не найточніше. Адже спочатку ціна на каркасний будинок може бути однією, а коли клієнт починає вибирати основу, матеріали та інші опції, які він ще хоче додати до будинку, ціна починає зростати. В результаті виходить, що початкова та кінцева суми сильно відрізняються. Важко сказати якусь конкретну вартість будинку, тому що тут важливо враховувати багато факторів. Потрібно враховувати те, що є 3 типи фундаментів і клієнт сам вибирає якийсь із них варіантів. Також потрібно вибрати оздоблювальні матеріали, розміри та форму приміщення, а також враховувати інші нюанси. Тому не потрібно очікувати, що каркасні будинки будуть зовсім дешевими. Хоча якщо порівнювати однакові будинки за площею, за «начинкою» та іншими параметрами каркасний будинок і будинок з цегли, то перший варіант може бути на 30-40%, а іноді і на 50% дешевшим за другу. Тобто, якщо звичайний будинок вам коштуватиме 2 млн. грн., то каркасний коштуватиме 700 тис. грн. дешевше, а це вже гарна економія. При цьому параметри приміщень будуть однаковими.

Варіанти вартість каркасних будинків

Враховуючи всі сучасні нововведення, складно сказати однозначну ціну додому. Хтось хоче невеликий будиночок на 1-2 кімнати, а комусь потрібен великий двоповерховий будинок. Все це впливає на ціну, тому потрібно враховувати ці моменти. У нашій компанії представлено два діапазони цін, які залежать від комплектації.

 1. Базова комплектація

У цьому випадку ціна починається від 700 $ за м/кв.. Тут приміщення збирається і готується під чистову обробку, а далі клієнт сам займається ремонтом. Але ця ціна може змінюватися в залежності від того, який фундамент ви використовуватимете, скільки внутрішніх перегородок, скільки поверхів, яка площа приміщення і т.д.. При цьому всі базові вимоги будуть дотримані і будинок буде повністю готовим. Найчастіше будівництво такого будинку затягується. Адже після того, як все готово, замовник починає самостійно потроху робити ремонт. Цей процес часом затягується на рік. Спершу робиться одне, потім інше. Поки закінчив і внутрішнім оздобленням, вже потрібно міняти зовнішню або ремонтувати щось інше. В результаті багато людей живуть у будинках, які до кінця і не дороблені. 2. «Під ключ» Цей варіант будинку дає значно більше можливостей. Ви можете купити каркасний будинок під ключ і після завершення всіх робіт заїхати туди жити. Ціна за такий будинок починається від 850$ за м./кв.

 • оздоблення внутрішніх стін та укосів;
 • монтаж натяжних стель або з ГКЛ;
 • монтаж покриття для підлоги;
 • монтаж плитки в санвузлах;
 • установка сантехніки;
 • встановлення дверей;
 • установка електрофурнітури.

Таким чином ви отримуєте набагато більше можливостей і вам не доведеться шукати майстрів, які зможуть зробити ремонт. Ми ж працює у Києві та Київській області, тому зможе виїхати на будь-яку точку міста чи області та розпочати будівництво. Якщо вам потрібен будинок каркасний під ключ ціна, головне враховуйте, що замовляючи будинок «під ключ», у деяких пунктах ви отримуєте майстрів, які зможуть зробити ремонт, використовуючи ваші матеріали. Тобто вам потрібно буде вибрати і додатково сплатити деяку частину оздоблювальних матеріалів та сантехніку, після чого майстри все це встановлять.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Замовити консультацію


  Передзвонити вам?


   Дякую!

   Ваше повідомлення успішно відправлено!