fbpx

Міф чи Реальність: Будівництво каркасного будинку під ключ за 3 місяці

Звести будинок – завдання, яке, зазвичай, займає багато часу починаючи з ретельного планування, закінчуючи внутрішнім оздобленням. Однак, чи можливо звести каркасний будинок під ключ всього за 3 місяці? Давайте розглянемо це питання з експертної точки зору на ключові аспекти будівництва.

Основні етапи будівництва каркасного будинку:

 • Дизайн та проєктування
 • Земельні роботи та дозволи
 • Виготовлення каркасу
 • Зведення теплого контуру
 • Прокладання інженерних комунікацій
 • Внутрішнє оздоблення

1. Дизайн та проєктування каркасного будинку

Першим кроком у будівництві є розроблення дизайну та плану будинку, іншими словами ескіз та проєктна документація. Планування та есскіз досвідчений архітектор створить за кілька днів, а от після погодження загальних рис майбутньої будівлі настає етап розробки  проєктної документації, який може зайняти значний час, оскільки потрібно враховувати всі побажання та вимоги замовника. Якщо проект готовий заздалегідь, це може прискорити процес початку будівництва.

ПІдготовка проєктної  документації каркасного будинку дуже відповідальний етап, оскільки сама технологія вимагає експертності, тому, що кожен гвинтик має сенс. Проєктна документація може займати 2- 4 тижні часу, в залежності від складності проєкту, тому радимо закладати цей час до запланованого терміну зведення будинку.

2. Земельні роботи та дозволи:

Миф или Реальность: Строительство каркасного дома под ключ за 3 месяца

Отримання необхідних дозволів та підготовка будівельного майданчика також можуть зайняти час. Важливо заздалегідь узгодити проєкт та необхідні дозвільні документи з органами місцевого самоврядування. В цілому,  ці завдання вирішуються на етапі проєктування, але якщо клієнт звертається до компанії вже з готовим проєктом, – цей процес теж займе деякий час.

3. Зведення силового каркасу за фінською технологією

Миф или Реальность: Строительство каркасного дома под ключ за 3 месяца

Після етапу складання кошторису проводиться закупівля деревини камерної сушки. Якщо деревина закуповується в сирому вигляді, то сушка проводиться на виробництві компанії у спеціальних сушильних камерах. А ось від моменту доставлення пиломатеріалів на будівельний майданчик  для зведення силового каркасу будинку досвідченій бригаді потрібно 3-5 тижнів в залежності від площі та складності проєкту. Монтаж каркасу та будівництво може бути прискореним завдяки використанню готових компонентів – стінових панелей, покрівельних ферм тощо.  Проте, погодні умови, наявність матеріалів та кваліфікація робітників впливають на строки будівництва.

Несприятлива погода може дещо сповільнити будівництво, але термін затримки на темпі робіт суттєво не відобразиться.

4.  Монтаж теплого контуру каркасного будинку

Теплим контуром є каркас будинку облаштований зовнішнім облицюванням, в якому встановлені вікна, стіни будинку заповнені теплоізолюючим матеріалом, змонтовані і проклеєні необхідні захисні мембрани та змонтована покрівля. В залежності від проєкту ці роботи можуть бути виконані в період 20-40 діб з моменту зведення основного силового каркасу.

5. Прокладання інженерних комунікацій

Миф или Реальность: Строительство каркасного дома под ключ за 3 месяца

Комунікації в каркасному будинку прокладаються на етапі теплого контуру. Правильне планування прокладання інженерних комунікацій дуже важливий етап. Якщо якийсь з етапів виконано неякісно, то в майбутньому доведеться порушувати внутрішнє оздоблення для виправлення всіх недоліків. В залежності від загальної площі будинку на прокладання внутрішніх інженерних мереж знадобиться щонайменше 10  робочих днів.

6. Виконання чистового оздоблення

Миф или Реальность: Строительство каркасного дома под ключ за 3 месяца

Чистове оздоблення є ключовим етапом у будівництві або ще його називають ремонт, котрий в свою чергу визначає зовнішній вигляд та атмосферу приміщення. Цей етап включає в себе встановлення фінальних шарів матеріалів, таких як шпалери, фарба, плитка або підлогове покриття, які надають приміщенню завершений вигляд. Важливо враховувати не лише естетичний аспект, а й якість виконання, щоб забезпечити тривалість та естетичність оздоблення. Вибір правильних матеріалів та професійний підхід до роботи гарантують комфорт перебування у новому каркасному будинку.

7. Вартість та бюджет

Загалом, побудова каркасного будинку під ключ за 3 місяці – це реальне завдання, але успіх залежить від дотримання рекомендацій на усіх етапів, від проєктування до виконання оздоблювальних робіт.

Будівництво каркасного будинку “під ключ”

Звернувшись до будівельної компанії “Просто Хаус” (Prosto House) ви отримаєте договір на будівництво каркасного будинку під ключ у термін від  100 днів.  Ми закладаємо в цей термін усі можливі фактори, тому Ви можете бути впевнені що від моменту як бригада почне виконання робіт Ви поселитесь у власному каркасному будинку вже за 3-4 місяці.

Замовити консультацію


  Передзвонити вам?


   Дякую!

   Ваше повідомлення успішно відправлено!