fbpx

Каркасні будинки в Україні, ціна?

Каркасні будинки в Україні набирають дедалі більше популярності. У Європі та США ця технологія використовується досить часто, адже такі будинки мають низку переваг. Основне з них – це швидкість будівництва. В Україні з давніх-давен будували щось схоже на такі будинки, але наповнення стін робили зі стружки. Сучасні будинки модернізували та отримали більш високу якість готової конструкції.

Основні переваги каркасного будинку

У цьому будинку є низка переваг:

 1. Надійність та довговічність споруди;
 2. Енергоефективність будівлі;
 3. Сучасний дизайн та стиль приміщення;
 4. Короткі терміни будівництва будь-якої площі та складності;
 5. Будинок є придатним для цілорічного проживання;
 6. Ціна готової конструкції нижче класичних варіантів.

Таким чином будинок має багато позитивних якостей. Якщо будівництвом займаються майстри, то можна бути впевненим, що будинок буде побудований високоякісно. Адже часто проблеми в будинку виникають лише з тієї причини, що при будівництві не дотримувалися технології і були порушені якісь процеси.

Ціна каркасного будинку

Ціна будинку залежить від багатьох факторів. Спочатку потрібно визначитися, яку комплектацію будинку ви обираєте. У нас є 2 варіанти:

 • Базова комплектація;
 • Під ключ.

Базова комплектація будинку

Ціна за квадратний метр починається від 700$. Всі роботи підводяться до чистового оздоблення, і будинок здається замовнику.Сюди входять такі роботи:

 1. Підготовка фундаменту;
 2. Зведення посиленого каркасу;
 3. Перегородки усередині будинку;
 4. Підготовка підлоги;
 5. Межетажні перекриття;
 6. Встановлення кроквяної системи;
 7. Монтаж даху;
 8. Встановлення вікон;
 9. Оздоблення та утеплення цоколя;
 10. Утеплення стін та покрівлі;
 11. Внутрішня звукоізоляція перегородок;
 12. Пароізоляція приміщення;
 13. Зовнішнє оздоблення фасаду;
 14. Встановлення вхідних дверей;
 15. Розведення електрики;
 16. Розведення сантехніки;
 17. Встановлення вентиляції;
 18. Внутрішнє оздоблення стін за допомогою гіпсокартону.

В результаті у вас буде готовий будинок з усіма потрібними комунікаціями. Після цього залишиться підключити електроприлади, встановити сантехніку, зробити ремонт та можна заїжджати жити. Комусь такий варіант подобається, тому що вони самі хочуть зробити все інше. Але після закінчення будівництва ще якийсь час ви не зможете заїхати в будинок, тому що потрібно буде доробити всі процеси.

Комплектація будинку «під ключ»

Ціна за квадратний метр починається від 850$. В даному варіанті включені всі роботи, які були у попередній комплектації. Додатково ви отримуєте:

 1. Фінішне оздоблення стін;
 2. Фінішне оздоблення стель;
 3. Монтаж натяжної стелі;
 4. Укладання підлогового покриття;
 5. Монтаж керамічної плитки;
 6. Встановлення міжкімнатних дверей;
 7. Фінішне оздоблення укосів та встановлення підвіконь;
 8. Встановлення електричної фурнітури;
 9. Встановлення сантехніки.

Вибравши цей варіант комплектації, після закінчення всіх робіт ви отримуєте повністю готовий будинок, в який можна заїхати жити.  

Ціни готових будинків

Крім комплектації будинку, на кінцеву ціну впливають інші чинники.Вибравши комплектацію «Під ключ», у деяких випадках ви отримуєте лише послугу без надання самих матеріалів. Наприклад, коли ви замовляєте установку міжкімнатних дверей, то ви замовляєте лише послугу встановлення дверей. Ви самі вибираєте та додатково оплачуєте самі двері. 

Також на ціну впливає те, який проект ви вибираєте, де зводитиметься будинок, скільки там буде поверхів. У нас на сайті ви зможете знайти проекти будинків на 95 м22 за 67900$, також є варіант будинку на 77 м2 за 53900$. за 53900 $. Якщо ж ви захочете будинок більше, тобто варіант на 195 м2, а його ціна буде 146250 $. Ціна на каркасні будинки може змінювати і від того, які додаткові послуги ви замовлятимете. Компанія Prostohouse може запропонувати вам буріння свердловини, установки системи «Розумний дім», встановлення камер відеоспостереження, облаштування сауни чи лазні та інші послуги. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Замовити консультацію


  Передзвонити вам?


   Дякую!

   Ваше повідомлення успішно відправлено!