fbpx

Каркасні або модульні будинки? В чому різниця і яка вартість?

Каркасні будинки і модульні будинки представляють різні підходи до будівництва, і вони мають кілька ключових відмінностей. Ось деякі з них:

 1. Технологія будівництва:

  • Каркасні будинки: Вони будуються за допомогою дерев’яних або металевих каркасів, на які потім накладається обшивка та ізоляція. Цей підхід дає велику гнучкість у плануванні та дизайні, так як каркасні будинки не мають обмежень через потребу в транспортуванні.
  • Модульні будинки: Це будинки, які виготовляються заздалегідь у заводських умовах у вигляді модулів або блоків, а потім транспортуються на місце будівництва та збираються. Цей підхід дозволяє значно прискорити процес будівництва, але встановлює певні рамки у плануванні, та проектуванні.
 2. Час будівництва:

  • Каркасні будинки: Зазвичай будуються на місці будівництва, що може займати близько чотирьох місяців в залежності від квадратури.
  • Модульні будинки: Такі будинки можуть бути зібрані дуже швидко, оскільки більшість робіт вже зроблені на заводі, на майданчику ведеться тільки підготовка фундаменту, встановлення готового будинку, підключення до мереж.
 3. Можливості дизайну та адаптації:

  • Каркасні будинки: Цей тип будівель дозволяє більшу свободу в розробці дизайну та планування. Їх легше адаптувати під конкретні потреби власників.
  • Модульні будинки: Однакові модулі обмежують творчість в дизайні, але це компенсується швидкістю будівництва.
 4. Якість ізоляції та матеріали:

  • Каркасні будинки: Зазвичай добре ізольовані, оскільки їх можна додатково утеплювати під час будівництва.
  • Модульні будинки: Ізоляція може бути менш ефективною, оскільки часто важко додавати додаткові шари утеплення до заводських модулів.
 5. Вартість:

  • Каркасні будинки: Вартість може бути меншою порівняно з модульними будинками, але це залежить від різних факторів.
  • Модульні будинки: Можуть коштувати трохи більше через вартість виготовлення модулів та транспортування.

Вибір між каркасним і модульним будинком залежатиме від ваших конкретних потреб, бюджету, термінів та інших факторів, але в цілому і ті і іншу будуються за каркасною технологією, різниця тільки в методах виготовлення і монтажі.

Якщо Вам цікава тематика будівництво каркасних будинків, або ж Ви плануєте збудувати будинок своєї мрії – звертайтесь до компанії PROSTOHOUSE, або ж слідкуйте за нашою діяльністью в соцмережах.

YouTube: https://www.youtube.com/@prostohousekyiv

Instagram: https://www.instagram.com/prostohousekyiv/

Facebook: https://www.facebook.com/prostohousekiev

TikTok: https://www.tiktok.com/@prostohouse_kyiv

Site: https://prostohouse.kiev.ua/

Tel: +38 (096) 603-81-00

Замовити консультацію


  Передзвонити вам?


   Дякую!

   Ваше повідомлення успішно відправлено!