fbpx

Якісний каркасний будинок для європейського ринку

Якісний каркасний будинок для європейського ринкуА чи будуєте Ви каркасні будинки за кордоном? Одне з питань які ми часто бачимо в приватних повідомленнях і донедавна відповідали:       “Ні”. Однак, рано чи пізно це мало статись!

До нас звернулась уродженка України, котра вже давно проживає у Франції, (регіон Верхня Савойя) –  в мальовничому місці, що розташоване в самому підніжжі Альп. Після ретельного дослідження будівельних компаній в Україні вибір замовниці зупинився саме на будівельній компанії Prosto House, що для нас – велика честь.

У цьому регіоні неможливо побудувати аби-який каркасний будинок, оскільки існують особливі вимоги як до самого проєкту, його конструктивних особливостей так і до матеріалів з яких можна зводити будинок. Будинки в стилі “шале” –  споруди фахверкового типу в основі яких стоять клеєні балки великого січення, що  зав’язані між собоюу у єдиний несучий каркас, заповнений утепленими стіновими панелями.

Початок роботи. Проєкт каркасного будинку.

Якісний каркасний будинок для європейського ринкуБудинок неможливо збудувати без затвердження муніципалітетом проєкту, тому місцевий архітектор розробив проєкт, який замовниця передала нашій компанії для підготовки робочої документації. На базі проєкту нашою компанією був розроблений конструктив і тепер перед нами постало завдання виготовити усі елементи будинку для відправки їх на будівельний майданчик.

Домокомплект складається з деревини, котра складає близько 60м3 лісу, а саме, клеєних балок різного січення, стінових панелей,  крокв даху, різного роду рейок, планок, балок перекриття, матеріалів для оздоблення фасаду, крівлі, тощо.  Отже, ми передамо замовниці повний комплект усіх матеріалів, з яких на місці буде складено повноцінний фахверковий будинок. Простими словами, ми виготовляємло величезний конструктор з детальною інструкцією та якісно підготовленими компонентами, які не потребують додаткової обробки.

У Франції як і в більшості країн Євросоюзу високі вимоги до деревини і до будівельних матеріалів в цілому, тому всі елементи домокомплекту ми виготовляємо у завершеному вигляді, в якому вони будуть змонтовані. Домокомплект постачатиметься разом  з віконно-дверними конструкціями та розсувними системами, тож замовнику не доведеться нічого замовляти додатков, окрім утеплювача та мембран, які ми виключили з переліку із міркувань вартості логістики.

Загалом від моменту підписання договору до моменту відправки домокомплекту у Європу мине лише 2 місяці.  За цей час ми виготовимо усе необхідне для зведення якісного каркасного будинку бригадою з 3-ох або 4-ох  будівельників.

Доставлення домокомплекту каркасного будинку до країн Євросоюзу.

Загалом, виходячи з об’єму будматеріалів, необхідних для зведення цього фахверкового будинку нам знадобиться 3 вантажівки, кожна з яких перевозитиме 20 тон вантажу. Вони будуть одночасно завантажені усіма елементами домокомплекту, та одночасно перетнуть кордон.

Будівництво каркасного або фахверкового будинку за межами України

Ми часто пишемо про наші вітчизняні проєкти і завжди наголошуємо на кваліфікації бригади для зведення якісного каркасного будинку. Каркасна технологія тільки на перший погляд, проста і зрозуміла, але насправді вона вимагає чимало знань та досвіду, щоб будинок відповідав сучасним вимогам, та довгий час служив своїм власникам. Маючи повністю готовий домокомплект і покрокову інструкцію зі збирання пересічна бригада навіть маючи досвід в будівництві не зможе виконати якісну збірку каркасного будинку без знань у сфері каркасного будівництва.

Для будівництва цього проєкту було підібрано місцеву бригаду котра має значний досвід в будівництві каркасних будівель фахверкового типу, а протягом будівництва нашою компанією буде проводитись віддалений контроль за будівництвом з інженерним супроводом усіх важливих етапів.

Чому вирішили будувати з Prosto House

Будівництво каркасних будинків у Франції неабияка розкіш. Замовивши домокомплект для будівництва в Україні буде замовник заощаджує десятки якщо не сотню тисяч євро навіть з урахування логістики. Також, клієнти мали змогу ознайомитись з нашими діючими об’єктами, побачити готові будинки котрі ми зводили протягом останнього часу  на власні очі побачити якість будинків Просто Хаус та почути відгуки реальних замовників.

Фундамент для  каркасного будинку

Якісний каркасний будинок для європейського ринку Якісний каркасний будинок для європейського ринкуЯк ми описували в попередніх статтях, не ми обираємо фундамент для будівництва, його обирає сам  проєктант, який у своїх розрахунках керується багатьма чинниками – від геологічних та геодезичних вишукувань до деталей самого проєкту. Після ретельного вивчення місцевим проєктантом плану забудови було запропоновано дворівневу конструкцію фундаменту, і його спорудження вже підходить до завершення.

 

Експорт каркасних будинків в інші країни Євросоюзу.

Поки це наш перший зовнішньоекономічний кейс, проте наш  домокомплект каркасного будинку може стати знахідкою як  для людей, котрі виїхали з України до Євросоюзу і планують залишитись там, так і для місцевих будівельних компаній. Вартість будівництва каркасного будинку на базі нашого домокомплекту обійдеться замовнику у рази дешевша ніж купівля готового житла. Отже, якщо Вам цікаво якою буде ця історія, залишайтесь з нами на зв’язку, слідкуйте за нашими медіа та вже за кілька місяців про все дізнаєтесь.

А якщо Вас зацікавила можливість виготовлення і поставки домокомплекту у ваш регіон – звертайтесь до нашого офісу для отримання консультації.

Замовити консультацію


    Передзвонити вам?


      Дякую!

      Ваше повідомлення успішно відправлено!