fbpx

Будинки за канадською технологією у Києві.

Коли ми говоримо про каркасні будинки, то повинні розуміти, що це відмінний екологічно чистий варіант, який набагато дешевше за класичний дерев’яний будинок. Основні матеріали, які використовуються для будівництва, – це дерево та базальтове волокно.

Спочатку каркасні будинки набули великого поширення в Західній Європі та Північній Америці. Там значно більше вимог щодо екологічності будівель, а також їхньої безпеки для людини. Згодом ця технологія прийшла до нашої країни. Якщо дотримуватись усіх вимог під час будівництва, які є в інших країнах, то і в Україні можна звести максимально безпечний та затишний будинок.

Матеріали для будівництва будинків

Для будівництва каркасного будинку вибираються максимально безпечні матеріали. Основний із них – це дерево. Це вважається найекологічнішим матеріалом, який використовується у будівництві будинків. Але крім основного каркаса, з бруса збирається кроквяна система, перекриття та перегородки в самому будинку.

Крім основного дерева є ще кілька матеріалів, які використовуються у всьому будинку. Один із них – це базальтове утеплення каркасу. Воно відноситься більше до натуральних матеріалів і не впливає на організм людини. Адже це не тільки гарний утеплювач для приміщення, але й відмінна звукоізоляція, що не можна сказати про інші матеріали. Також весь будинок із внутрішньої та зовнішньої сторони вкривають спеціальними плівками, після цього зовні будинок обшивають ОСП плитами, а всередині гіпсокартоном. Всі ці матеріали вважаються безпечними для людини.

Цікаво те, що ОСП плити майже на 95% складаються з дерева. Для з’єднання цієї стружки в плиті використовуються смоли, але вони в незначній кількості, що ніяк не виляє на людину. Самі плити знаходяться зовні приміщення, тому для нас це не має значення.

Якщо ж у вас виникнуть якісь сумніви і ви захочете перевірити якість матеріалів, то для цього у нас завжди є всі сертифікати. Так ви зможете переконатися в екологічності матеріалів та їх безпеці для вас та вашої родини.

Мікроклімат у каркасному будинку

Для того, щоб будинок був теплим, його максимально ізолюють за допомогою паро- та гідроізоляції. Так будинок швидше гріється і дешевше опалюється, але при цьому стіни зовсім не дихають. Тому якщо не провітрювати будинок, то там збільшується вологість та зменшується кількість кисню. Це не дуже добре для організму, тому правильно відразу встановити вентиляцію.

Вибираючи собі вентиляцію, краще дивитися на варіанти примусового типу. Причому вентиляція має бути у кожному житловому приміщенні будинку. Найкраще, якщо ще до системи додадуть рекуператор. У такому разі температура повітря, що подається, не вулична, а максимально наближена до кімнатної. Тоді гріти або остуджувати повітря, що надходить, потрібно буде набагато менше.

Пожежна безпека в будинку

Якщо дивитися на наше законодавство, то каркасні будинки можна віднести до дерев’яних споруд. До них вимоги такі, щоб при займанні вогонь на рівній поверхні за 30 хвилин поширився на площі не більше ніж 40 см.

Щоб отримати максимальну пожежну безпеку, все конструкції каркасних будинківобробляються вогнезахисними засобами. Таким чином дерево не горітиме, а тільки тлітиме. Також, щоб збільшити безпеку будівлі, всі обрізають дошки так, щоб зробити невеликий фаз і з його допомогою з’єднати дві дошки. Так збільшується стійкість усієї конструкції. Щоб ще краще захиститись, для обробки всередині приміщення використовуються різні додаткові негорючі матеріали.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Замовити консультацію


    Передзвонити вам?


      Дякую!

      Ваше повідомлення успішно відправлено!