fbpx

Чи варто будувати каркасний будинок?

Чи варто будувати каркасний будинок для постійного проживання. Якщо у Вас виникло таке питання то ця стаття саме для Вас.

Якщо Ви збираєтесь будувати будинок для постійного проживання, то він обов’язково має бути:

 • Енергоефективним – щоб влітку було не жарко, а взимку не холодно, при цьому економно!
 • Будинок має бути комфортним.
 • Будинок має бути міцним та довговічним.

Які популярні типи будинків будують в Україні:

 • Каркасні будинки;
 • Будинки з цегли;
 • Будинки з газобетону;

   За дотриманням технології будівництва всі ці типи будинків підходять для того, щоб проживати в них постійно. Різниця в таких будинках тільки в матеріалах та технологіях.

   Розберемо будинки з цегли.

Вважається що будинки з цегли більш міцні та довговічні. Захист від холоду забезпечують товсті стіни та їхнє додаткове утеплення. І те і інше впливає на вартість такої споруди і негативно впливає на енергоефективність, тому що в такому будинку для обігріву оселі спочатку мають прогрітися стіни. Саме тому для його обігріву потрібна більша потужність котлів та більше споживання електроенергії. Попри ці недоліки такі будинки цілком комфортні при необхідному обігріві приміщень, стіни мають гарну звукоізоляцію та надійно захищають від вандалізму.

   Будинки з газобетону.

Вцілому дуже схожі на цегляні. За рахунок вартості матеріалу будуть  дещо дешевші, але в свою чергу матимуть меншу шумоізоляцію і так само потребуватимуть енерговитрат на обігрів стін. 

   Будинки з дерев’яним каркасом

У цьому плані мають суттєві переваги. Каркасні будинки навіть при товщині стіни в 200-250 мм забезпечують захист будинку від морозів -30-35 градусів за Цельсієм. У місцях з суворим зимовим кліматом товщину стіни збільшують до 300 мм, але для України 250 мм є ідеальною товщиною, котра повністю виконує завдання зі збереження тепла в оселі. Економія відбувається через практичну відсутність холодних містків, тому що сама стіна – це і є на 80% утеплювач, а міцність забезпечує технологічний каркас.  Довговічність каркасних будівель залежить від якості матеріалу каркасу, утеплювача та дотримання технології будівництва. При використанні каркаса з якісно висушеного та обробленого брусу каркасний будинок з легкістю прослужить близько 100 років.

   Міцність каркасного будинку по відношенню до снігових навантажень дуже висока, каркасні будинки на півночі Канади витримували снігове навантаження 1,5 – 2 метри. Такі будинки добре витримують сейсмічні навантаження, тому в Японії вони дуже актуальні і широко використовуються. 

   Каркасні будинки створюють дуже комфортні умови для проживання. В них тепло взимку та прохолодно влітку. При використанні в стінах будинку шумозахисних матеріалів, при монтажі підлоги та стелі, можна повністю усунути внутрішні шуми, що виникають при падінні предметів, зсуві меблів та зовнішніх факторів. 

   Експлуатація каркасного будинку обходиться власникам значно меншими витратами, ніж у цегляних і дерев’яних будинках. Витрати на опалення будинку майже вдвічі менші ніж у кам’яному будинку тієї ж площі. Ремонт каркасного будинку значно простіший технологічно,та менш витратний у порівнянні з цегляними та газобетонними.

  За вартістю зведення будинку кам’яний будинок є найдорожчим із запропонованих варіантів. Будинки з газобетону та каркасні будинки близькі за вартістю, але каркасні будинки зазвичай дешевші, хоча окремі проєкти можуть бути схожими за ціною.

Швидкість будівництва найвища у каркасних будинків:

 • зведення каркасного будинку під ключ вимагатиме 3-4 місяці;
 • зведення газобетонного будинку 6-8 місяців;
 • зведення кам’яного будинку близько 1-го року.

При цьому в каркасний будинок відразу можна в’їхати жити, тоді як газоблочний і кам’яний вимагатиме часу на усідання будинку.

З усього цього можна зробити наступні висновки:

Якщо ви хочете придбати або побудувати власний заміський будинок для постійного проживання в один або два поверхи – найкращим варіантом буде каркасний будинок, замовлений у вперевіреної будівельної компанії з великим досвідом будівництва таких будівель і відмінною репутацією на ринку заміської нерухомості. Однією з таких компаній є будівельна компанія Просто Хаус.

До вашої уваги каркасний будинок, який Ви можете збудувати своїми руками!

Це найбільш вигідна пропозиція для людей, які мріють про компактний заміський будиночок або дачу, серед усіх представлених на  ринку України. Для монтажу будиночка вам знадобиться звичайний побутовий електроінструмент та  допомога лише однієї людини.

Домокомплект включає повний перелік необхідних матеріалів і кріплень, а також докладну покрокову інструкцію з монтажу будинку.  Для зведення будинку вам необхідно самостійно підготувати фундамент. Це можуть бути гвинтові палі, бетонні стовпчики або будь-який інший тип фундаменту.   Для прикладу, орієнтовна вартість монтажу гвинтового фундаменту з 15-ти паль залежно від рельєфу ділянки складе від 40 до 60 тис. грн.

Наші домокомплекти будинків для самостійного збирання передбачають вільне внутрішнє планування та у базовій комплектації не включають матеріалів для виконання внутрішніх перегородок та  чистового оздоблення всередині приміщень. Оздоблення ви зможете виконати з використанням будь-яких доступних на ринку матеріалів: імітації брусу, вагонки, меблевої фанери тощо.  Якщо площа будиночка Вас не влаштовує ми запропонуємо варіанти будинків зблокованого типу більшої площі та підвищеного комфорту.

З додаткових опцій ви можете замовити:

– Ламінацію профілю віконних блоків

– Матеріали для додаткове утеплення стін, підлоги та даху

– Висушений камерним способом пиломатеріал для монтажу внутрішніх перегородок та додаткової площі антресолей.

Термін постачання домокомплекту від моменту замовлення складає 3-4  тижні.

За  більш детальною інформацією з приводу придбання домокомплекту для самостійного збирання завантажуйте безкоштовну Презентацію,  або зверніться до нашого відділу продажу за номером +380966038100.

 

Замовити консультацію


  Передзвонити вам?


   Дякую!

   Ваше повідомлення успішно відправлено!