fbpx

Стисло про будівництво каркасних будинків.

   Вітаємо друзі, хочемо підняти одну з найпопулярніших тем в наших соцмережах, а саме що в принципі таке будівництво каркасних будинків, та які технології ми використовуємо.

В основному ми працюємо з Фінською технологією, Фінська технологія каркасних будинків визначається високою якістю та ефективністю використання матеріалів, а також специфічним підходом до проектування та будівництва. Основні риси фінської технології каркасних будинків включають:

 • Висока ізоляція: Фінські каркасні будинки добре ізольовані для забезпечення високої теплозбереження і зниження витрат на опалення в холодний період, а це є однією з ключових переваг в сьогоденні.
 • Використання натуральних матеріалів: Використання натуральних матеріалів, такі як дерево, для створення здорового та екологічно чистого середовища всередині будинку, також при виробництві матеріалів для Вашого будинку не забруднюється навколишнє середовище.
 • Економія часу: Будинки за Фінською технологією зводяться в середньому за 4 місяці і одразу після будівництва можна переходити до внутрішніх робіт, так як матеріали не потребують технологічної витримки.
 • Точність і міцність конструкції: Фінські будинки відрізняються високою якістю будівельних матеріалів і точністю в монтажі, що забезпечує довговічність та міцність конструкції.
 • Ефективне використання простору: Дизайн фінських каркасних будинків спрямований на оптимальне використання простору, забезпечуючи комфорт та функціональність.
 • Енергоефективність: Фінські каркасні будинки часто обладнані енергоефективними системами, такими як системи вентиляції з рекуперацією тепла та використання відновлюваних джерел енергії.

   Загалом, фінська технологія будівництва каркасних будинків відома своєю високою якістю, забезпечуючи комфортне та енергоефективне житло, компанія PROSTOHOUSE використовує наступні конструктивні рішення:

Рамна конструкція з перекриттям.

Рамна конструкція будинку з перекриттям відноситься до типу будівництва, де основна структура будинку складається з рам або каркасу, які несуть навантаження будівлі. Перекриття в цьому контексті означає горизонтальні поверхні, які розділяють поверхні будинку на різні рівні, такі як поверхні поверхів або приміщень всередині будівлі.

Каркас з нерозрізними стійками.

Каркас з нерозрізними стійками – це конструкція будівлі або споруди, де вертикальні стовпи (стійки) використовуються у нерозрізненому (неподільному) вигляді, тобто вони простираються від підвалу або фундаменту до верху будівлі без розрізу на більш короткі сегменти.

Стійко-балочна конструкція.

Стійко-балочна конструкція – це тип будівельної конструкції, де стійки і балки використовуються для підтримки навантажень будівлі і розподілу їх на основних структурних елементах. Цей тип конструкції досить поширений і використовується у різних типах будівель, включаючи житлові, комерційні та промислові споруди.

Також ми використовуємо змішаний тип конструкцій для вирішення ексклюзивних проектів.

 

Якщо Вам цікава тематика будівництво каркасних будинків, або ж Ви плануєте збудувати будинок своєї мрії – звертайтесь до компанії PROSTOHOUSE, або ж слідкуйте за нашою діяльністью в соцмережах.

 

YouTube: https://www.youtube.com/@prostohousekyiv

Instagram: https://www.instagram.com/prostohousekyiv/

Facebook: https://www.facebook.com/prostohousekiev

TikTok: https://www.tiktok.com/@prostohouse_kyiv

Site: https://prostohouse.kiev.ua/

Tel: +38 (096) 603-81-00

 

Замовити консультацію


  Передзвонити вам?


   Дякую!

   Ваше повідомлення успішно відправлено!