fbpx

8 переваг будівництва каркасно панельного будинку з ProstoHouse

Довірити будівництво будинку потрібно тим, хто зможе це зробити. Будинок повинен не просто тішити вас, а й бути практичним. Звертаючись до нас, ви зможете отримати потрібні консультації, а також виконання всіх процесів. Ми пропонуємо вигідні умови для будівництва каркасного будинку.

8 переваг будівництва каркасно-панельного будинку разом з компанією ProstoHOUSE.

 1. Короткі терміни виконання будь-яких проектів. Оскільки матеріал досить легкий, він не вимагає складного фундаменту. Також тут не потрібно робити технологічні паузи, щоб дати фундаменту вистоятись. Будівництво відносно легке, тому все можна робити відразу. На зведення стін та складання даху потрібно в середньому 2-3 тижні. Це максимально швидкий термін для отримання коробки будинку.
 2. Будівництво будинків у будь-який час. Завдяки тому, що під час будівництва практично немає мокрих процесів, то будинок можна будувати будь-якої пори року, незалежно від погоди.
 3. Висока якість на всі процеси та матеріали. Підготовка матеріалів ведеться на підприємстві, де всі процеси контролюють та ще раз перевіряють. Служба якості стежить за тим, щоб кінцевий продукт відповідав усім стандартам та був зроблений найкращим чином.
 4. Заселення відразу після закінчення всіх робіт. Так як в будинку немає мокрих процесів, то і не потрібно чекати, поки мине час для усадки будівлі. Заселятися можна одразу, як закінчаться усі роботи.
 5. Енергоефективність будівлі. Так як для будівництва використовуються сучасні матеріали, то будинок максимально добре ізолюється, створюючи своєрідний термос. Щоб там було свіже повітря, у будинку встановлюється примусова вентиляція із рециркуляцією. Таким чином повітря оновлюється, але температура завжди однакова. Завдяки тому, що утеплювач не пропускає тепло, будинок за короткий час прогрівається та набирає потрібної температури.
 6. Швидка та проста обробка. Так як стіни відразу рівні, то вони не потребують спеціальних оздоблювальних процесів. Усередині все обшивається гіпсокартоном, який зверху можна зашпаклювати та зверху на нього клеїти шпалери або фарбувати. Тому поки йде будівництво, вам уже потрібно вирішити, де і що ви розставлятимете, щоб потім не витрачати на це часу.
 7. Можливість швидкого переселення. Оскільки все будується та готується швидко, то вже за кілька тижнів можна буде там жити. Щоб не шукати меблі, ви можете скористатися нашими пропозиціями та одразу укомплектувати будинок так, як вам подобається.
 8. Вільний вибір архітектурних рішень. Завдяки типу матеріалів ви легко зможете втілити різні дизайнерські ідеї в реальність.

Сьогодні каркасно панельні будинки починають користуватися все більшою і більшою популярністю. Причина в тому, що вони значно дешевші за будь-які інші варіанти будинків, швидко зводяться, а головне – це допомагають економити на ЖКГ. Адже в нашій країні ціни на опалення постійно зростають. З каркасним будинком ви можете почати економити на опаленні до 50%. Це хороше повернення коштів у сімейний бюджет. Якщо ви зважилися на будівництво і вже купили ділянку, то за кілька тижнів ви зможете переїхати жити у свій новий будинок.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Замовити консультацію


  Передзвонити вам?


   Дякую!

   Ваше повідомлення успішно відправлено!