fbpx

Домокомплект Флет Хаус 58 м2

Площа Площа:58 м2
Розмір Розмір:8900*8000
Поверхів Поверхів:1
Кімнати Спальні:2
Друге світло Друге світло:Ні
Санвузли Санвузли:1
≈ 15000 $

Опис будинку

До вашої уваги каркасний будинок, який Ви можете збудувати своїми руками!

   Флет Хаус був створений виключно по запитам наших клієнтів. Він не великий і не надто тісний, має дах з мінімальним нахилом а також він отримав новий дизайн. По суті це типовий модульний будинок за спрощеною каркасною технологією. 

   Домокомплект включає повний перелік необхідних матеріалів і кріплень, а також докладну покрокову інструкцію з монтажу будинку.  Для зведення будинку вам необхідно самостійно підготувати фундамент. Це можуть бути гвинтові палі, бетонні стовпчики або будь-який інший тип фундаменту.   Для прикладу, орієнтовна вартість монтажу гвинтового фундаменту з 15-ти паль залежно від рельєфу ділянки складе від 40 до 60 тис. грн.

   Наші домокомплекти будинків для самостійного збирання передбачають вільне внутрішнє планування та у базовій комплектації не включають матеріалів для виконання внутрішніх перегородок та  чистового оздоблення всередині приміщень. Оздоблення ви зможете виконати з використанням будь-яких доступних на ринку матеріалів: імітації брусу, вагонки, меблевої фанери тощо.  Якщо площа будиночка Вас не влаштовує ми запропонуємо варіанти будинків зблокованого типу більшої площі та підвищеного комфорту.

З додаткових опцій ви можете замовити:

- Ламінацію профілю віконних блоків

- Матеріали для додаткове утеплення стін, підлоги та даху

- Висушений камерним способом пиломатеріал для монтажу внутрішніх перегородок та додаткової площі антресолей.

Термін постачання домокомплекту від моменту замовлення складає 3-4  тижні.

За  більш детальною інформацією з приводу придбання домокомплекту для самостійного збирання завантажуйте безкоштовну Презентацію presentation  або зверніться до нашого відділу продажу за номером +380966038100.

Бажаєте особисто відвідати наші майданчики?
Побачити збудовані нами будинки
Залишіть контактні дані

Ми зв'яжемося з вами та організуємо перегляд у зручний для вас час.


  Замовити консультацію


   Передзвонити вам?


    Дякую!

    Ваше повідомлення успішно відправлено!