fbpx

Переваги каркасних будинків – ProstoHOUSE

Багато хто з нас чув про те, що каркасні будинки вигідні у використанні, швидко будуються і значно дешевші за класичні варіанти. Це справді так і є. Оскільки з кожним днем ​​все більше і більше людей цікавляться цією технологією, то ми хочемо розповісти про неї все.

Технологія будівництва каркасника

Цей процес відрізняється від звичної для нас будівлі будинків. У каркасному будинку спочатку зводиться каркас, а потім він обшивається, усередині між зовнішньою та внутрішньою обшивкою вставляється утеплювач. Додаткове утеплення здійснюється лише за необхідності. Якщо це дачний будиночок, де ви будете лише раз на тиждень, додаткове утеплення не потрібно. Якщо ви постійно проживаєте в будинку, то краще зробити максимальне утеплення, щоб було дешевше його опалювати.

Основні переваги каркасних будинків ProstoHOUSE  

1. Ціна споруди та швидкість її зведення

Конкретну суму назвати складно, оскільки кожен будинок індивідуальний. Комусь достатньо 50 м2, а комусь і 150 м2 буде мало. Правильніше буде помітити, що порівнюючи ціни за ідентичні будинки, але з різних матеріалів можна сказати, що каркасники на 20 – 30 % дешевші, ніж будь-які інші. Також терміни будівництва цих будинків досить невеликі. Залежно від обсягів робіт, будинок може зводитись до 5 місяців. Якщо він невеликий, то це займе 1-2 місяці.

2. Теплоефективність будинку

Багато хто не довіряє таким будинкам тому, що там тонкі стіни. Якщо стіни мало грубі, то як вони можуть стримувати тепло і холод? Але це зовсім правильний підхід.Сучасні технології дозволяють добре зберігати тепло в будинку навіть при тонких стінках.

Важливо зауважити, що вперше такі будинки з’явилися у Швеції, Данії та Норвегії. Якщо подивитися який там клімат, то можна зрозуміти, що жителі тих країн добре знаються на утепленні приміщень, тому що клімат у них холодніший за наш.

3. Простота у зведенні будівлі

Оскільки для будівництва використовуються легкі матеріали, для будівництва не потрібна спеціальна техніка. Усі роботи можна зробити самотужки

4. Внутрішнє оздоблення

Так як усередині приміщення стіни обшиваються гіпсокартоном, то після закінчення робіт вони будуть рівними. Вам не потрібно буде витрачати гроші на штукатурку та інші роботи.

5. Стійкість до погодних умов

Каркасники добре себе зарекомендували у цьому плані. Вони досить стійкі до різних кліматичних умов. Навіть під час землетрусів саме ці будинки краще витримуватимуть навантаження.

6. Будь-які формати будинку

Каркасні будинки можна будувати різних форм та розмірів. Ви можете побудувати будинок у тому стилі, який вам подобається. Також він може бути маленьким дачним будиночком, а може бути більшим для постійного проживання сім’ї з 5 або більше осіб. 

Які мінуси цього типу споруди?

Якщо оцінювати будинок реально, завжди можна знайти якісь недоліки. Не всі хочуть про це говорити, але і в даному типі будівель також є свої мінуси.

 1. Якщо будинок зроблений без утеплювача, то він має низький рівень шумозаглушення. Це проблема для тих будинків, які додатково утеплюють зовні.Тоді покращується екосистема будинку, а також майже немає шумів у приміщенні;
 2. Так як каркас будинку і більшість матеріалів з дерева, то будинок швидше спалахує. Частково це правда, але щоб уникнути цього, дерево покривають спеціальними засобами. Тоді воно краще захищене від шкідників і стійкіше до вогню;
 3. Обмежений час служби деревини. Це теж мінус, тому що цегла може довше простояти, ніж дерево. Але тут важливо зважати на деякі нюанси. Щоб будинок довше прослужив, кожні 25-30 років потрібно міняти утеплювач. Саме дерево може слугувати і більше 100 років, якщо було правильно висушене. 

У цього будинку не так багато недоліків. Він набагато дешевше, практичніший і простий у використанні. Тому вибираючи його, ви зможете отримати відносно недорогий, якісний та місткий будинок. Також є й мінуси, які ми одразу зменшуємо, а в деяких випадках і взагалі прибираємо. Тому такий будинок стає вигідним та зручним у використанні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Замовити консультацію


  Передзвонити вам?


   Дякую!

   Ваше повідомлення успішно відправлено!